Ložnice Blog: Můj Život na D-Seznam

Svatá prostoto, jste. Šel jsem po práci s Bradem a Tex, a dostal jsem poznal!

Meg nemohl přijít, bohužel, jako nejnovější celebrity DUI ji měl připoutaný k zadání psací stůl. Chudák Meg-nenávidí svou práci, a když je rozesílání životopisů jako blázen, nikdo je kousání. Nesnesl bych mít práci, kde jsem nikdy neměl žádný nápad, když budu mít práci, nebo na jak dlouho.

Každopádně, to byl můj zase koupit kolo za téměř stejně-mizerně chlapci, a Victor, Svět je Největší Skotské barman, měl velký dav u baru. Pokynul na mě ukázal prstem a křičel jsem, že jsem nebyl v žádném spěchu. Bohužel, pro chlapa, co stojí přímo přede mnou, já jen tak se stalo, křičet přímo do ucha. On švihalo kolem, a otevřel ústa, aby něco řekl. Pak ji zavřel. Pak ji otevřel znovu.

„Ty jsi na to ukázal,“ řekl. „Ehm… Něco o problémy…“

Na Otázky,“ řekl jsem s úsměvem, a všimne si, že on byl opravdu roztomilý, čistý-cut J. Crew. Napřáhla jsem ruku. „Jsem K.“

„Ede,“ řekl. „Promiň, že jsem zapomněla na jméno.“

„Žádné starosti,“ řekl jsem. „Ty nejsou úplně naše cílová skupina.“

„Já vím, ale moje sestra je zřítilo se mnou, zatímco ona se dívá na místo, a ona sleduje celebrity věcí nonstop. Ve skutečnosti, když jsme sledovali show, další noc, ona řekla, ‚hostitel je tak rozkošný. Chci, aby byla moje nejlepší kamarádka‘.“

„Wow, to je opravdu lichotivé.“

„Poslouchej,“ řekl a ukázal na stůl tři podobně clean-cut chlapy. „Moji přátelé a já nemám stůl.“

„Díky, ale vlastně jsem tam s kamarády,“ řekl jsem a kývl směrem k mému stolu.

„Štěstí, kluci,“ řekl. „Bylo to moc hezké setkání, K.“

Řekl jsem mu, že to bylo hezké setkání s ním. Když jsem se vrátil ke stolu, řekl jsem klukům, co se právě stalo.

„Dostal jsem poznal hned,“ Tex uvažoval.

„Za co?“ Brad zeptal se.

„Nějaká paní si myslel, že vole ze Ztratil. Jaké je jeho jméno?“

„Sawyere,“ odpověděl jsem. „A on je mnohem víc sexy než ty.“

„Dostal jsem hru, malá lady,“ řekl. Brad a já se mu smáli.

Tady je to věc. Neřekl bych, že nedostatek důvěry, přesně. Myslím, že jsem docela společenská a mám nějaké sociální dovednosti. Můžu crack slušný vtip, když potřebuji, a to se obvykle dostane smát. Ale když ten chlap mě poznala, najednou jsem cítil, uber-sebevědomý. Jako víc, než jsem kdy měla. Začínám si myslet, že D-seznam celebrity může být jen to, co zfalšoval objednal pro moje sebevědomí.

Napsat komentář