Lucie Kačová: Vítězství pro mě není nejdůležitější

Lucia je velký sportovec, je třeba zvážit. Už se zkoušelo, například aerobik nebo body slovo, někdy pobicykluje, zakorčuľuje a v zimě nepohrdne nebo snowboardu. Ale jak se říká: "není to nic radikálního, spíše sportu, jsem strávit zábavu a odpočinek."

Motivace k přihlášení do poměrně náročné, téměř pěti-měsíční projekt, byla pro ni větší sportovní zdatnost. "Chtěl jsem být více nakopnúť a věnovat se sportu, zejména cyklistice, protože řeší i celá moje rodina . Ve stejné době, mám v plánu koupit lepší kolo," s radostí přichází Lucia. Od poradenského týmu, který bude k dispozici, očekává se, že se to povede, ukáže jí, jak cvičit a jak jíst. Zároveň se velmi těší z výrobků, které obdrželi od partnerů projektu, nejvíce pro pitný režim z minerální vody BUDIŠ.

cyklo lucia i

Závod pro ni nejsou nejdůležitější – netúži vyhrát: "Hlavně chci, aby nakopnúť a zlepšení kondice." Lucia čekají měsíce plné jeskyně driny. Mimo jiné, dvě sezení týdně, fitness a cyklistiku, které je také velmi časově náročné. "V současné době jsem nezaměstnaný, takže času budu mít dost. Pokud se během školení jsem se najít nějakou práci, uvidíme, jak to jsem se připojit můj," myslí súťažiaca.

  • Luciin tréninkový plán na 1. týden
  • Vzorek nutriční plán pro první měsíc

Lucie, naopak vůbec ne dlouho nerozmýšľala, zda protokolu: "předtím, Než jsem byl na pochybách a pak, když jsem si uvědomil, že jsem byl předán. Vůbec jsem s nerátala a trochu jsem zľakla. Řekl jsem si však, že nemám co ztratit."

cyklo lucia ii

Lucie má k dispozici tým konzultantů:

  • Cyklistika trénerku Andrea Juhasovú
  • Fitness trenér James Slavkovského
  • Trenér a nutriční poradce Michael Achbergera

Foto: Anton Graf Fotografie

Zpět na seznam Soutěž a trénuj s námi" >>

Napsat komentář