Má Manželské Poradny Práce?

Říká se, že poté, co viděl manželský poradce před dvěma lety, Madonna a Guy Ritchie zveřejnil seznam vztah pokyny na zeď svého bytu na Manhattanu. Několik hlášených pravidla: člověk musí pracovat, aby se „obohatit jeho žena je emocionální a duchovní i-bytí;“ Chlap musí vyčlenit čas na čtení Kabaly texty s jeho ženou; musí obě strany „není použití pohlaví jako hůl, aby porazit jeden druhého.“

I přes tyto pečlivá opatření, Madge a Chlap stále rozhoduje do splitu. A to vyvolává otázku: Znamená manželské poradny opravdu pomoci? „Nakonec, pokud jste opravdu rád osobu, je to stojí za to, aby vytáhnout všechny zastávky,“ říká Debbie Magids, Ph.d., autor Všechny Ty Dobré Nejsou Přijata. „Ale v určitém bodě, pokud věci nejsou stále lepší, budete muset přehodnotit.“

Pokud jste v dlouhodobém vztahu a mají vážné problémy se svým klukem, možná budete chtít, aby zvážila jít na terapii dohromady (stojí to asi 150 dolarů na 200 dolarů za sezení, v průměru). Podívejte se na seznam na další stránku. Čím více otázek odpovíte ano, tím větší je možnost, že poradenství by mohlo pracovat pro vás.

Dělat dobré časy převažují špatné?

Pokud vás baví být s váš muž většinu času, nemám volat, že to skončí jen zatím.

Můžete mu odpustit?

Když problémy pramení ze zrady, jako je podvádění, to může být těžké se přes to přenést. Ale aby měli silný vztah, musíte být schopni pustit zášť.

Je kořen vašeho konflikt způsobený vnější silou?

Pokud je vnější faktor (například, on ztratil jeho práci, nebo je tam nemoc v rodině), je klást důraz na váš vztah, těžké časy, je pravděpodobné, že podmíněné a dočasné.

Souhlasíte s tím, na základy života?

Můžete najít zlatá střední cesta, pokud jde určité neshody, jako uklizené, jak chcete, aby se vaše pad. Ale jiní, jako například zda chcete nebo nechcete mít děti v budoucnosti, jsou tak zásadní, že musíte být na stejné stránce.

Je vztah stojí za práci, budete muset dát v?

Některé páry jsou přirozeně více kompatibilní než ostatní, takže jejich dluhopisy jsou relativně snadné udržet silný. Ti, kteří nejsou tak úzce uzavřeno muset tvrději pracovat, aby se vyřešit rozdíly v názorech a životním stylu. To neznamená, že vaše připojení není o nic méně nádherné, jen to vyžaduje více úsilí, aby se dostal do tohoto bodu, takže musíte být na tuto výzvu.

Zdroj: Joanne Magdoff, Ph.d., psycholog v New Yorku; Debbie Magids, Ph.d.

Napsat komentář