Martin Bača: Strava bude asi největší boj

Martin se věnoval florbalu, ale po bolest kolena vyzkoušel na doporučení dobrého přítele cyklistiky. V soutěži podílí hlavně proto, že chce překonat sebe sámého.

Asi před rokem, Martin začal aktivně bicyklovať: "Na Vánoce jsem dostal nový kolo a od ledna tohoto roku, již působí společně. Pak bylo špatné počasí, pro které jsem bicyklovať nemohl, ale o dva měsíce intenzivní a já jsem cestovat alespoň jednou týdně."

Bicyklovať začal zejména po bolest kolena, při jízdě na kole, takže se nemusíte trpět, stejně jako v jiných sportech. Martin se těší na změny, které s sebou soutěž přinese: "Připojení k já, protože mi na kole opravdu velmi bavil a já bych ještě posunout a zlepšit. Také bych se chtěla naučit správnou techniku jízdy na kole a zjistit, co jsou mé limity."

cyklo posilka

Martin do posilovny nechodím, ale cvičím doma. Jak na správnou techniku, jízda na kole, on bude šťastný, když budete také správný způsob, jak cvičit. "Těším se také na to, jestli se výsledky budou pak vidět," dodává Martin. Jeho cílem je zejména zvládnout vybrané cyklistické trasy.

  • Martinov tréninkový plán na 1. týden
  • Vzorek nutriční plán pro první měsíc

Jak Martin poznamenal, že nejtěžší věc, kterou bude catering: "Dieta je pro mě asi ta nejtěžší část. Nemyslím si, že stravujem úplně špatně, ale já jsem jedlík a můžu dobře najíst." Martin se snaží vzít to nejlepší, ale ví, že v krmení mě prostorech. "K překonání in-hloubkové školení nebude tak těžké. Ale s dietou bude bitva. Jsem zvědavý, co jsem prichystá nutriční poradce," konstatuje na konci. Martin je velmi potěšena, že byla vybrána značka BUDIŠ k tomuto projektu. Těšíme se na minerální vody. Řekl, že s zdrojů pitné režim, problém rozhodně není.

cyklo treneri ii

Martin má k dispozici tým konzultantů:

  • Cyklistika trénerku Andrea Juhasovú
  • Fitness trenér James Slavkovského
  • Trenér a nutriční poradce Michael Achbergera

Zpět na seznam Soutěž a trénuj s námi" >>

Napsat komentář