„Měl Jsem Dohromady S Mým Ex?“

Jsem v pokušení dát se dohromady s mým ex. Byl to mizerný přítel, ale … řekněme, že sex skoro vynahradil. Už jsme spolu dvakrát, a nemám opravdu pocit, že jdu přes potřetí. Co mám dělat?

Stačí říct „Ne“. Nebo, ještě lépe, pokaždé, když myslím na sex s ním, říct si tuto mantru: „ne, Ne, ne, ne, ne.“ Nebo zkuste nějaký primal scream terapie a křičet: „Ne! Bože, prosím, Bože, ne! Tě!!!“ A pokud to nebude fungovat, jen si představte, Ben Kingsley křičí do obličeje, „Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Ne!“

Všichni jsme tam byli — stáhl zpět do gravitační silou některé atraktivní ex—, ale nejdou zpět na stejné špatné postele jen proto, že jste příliš líní na to najít jinou. Tam je víc než jeden dobrý milenec na světě. A spousta, kteří nejsou mizerný přítele.

Co se vůbec stalo s dobrou, staromódní, na-na-bod (doslova) prstoklad? Mám pocit, že to je umírající umění. Jak můžeme přivést zpět ručně odvozen orgasmus?!

Jsem šokován, že mají tento bit zprávy na dosah ruky. Doufám, že to není pravda, ale předpokládám, že ve věku Révy porno, pozornost rozpětí se zužuje. Ale nejsme tady na diskusi platnost vašeho tvrzení. Ne, vy jste mi položil přímou otázku: Co můžeme udělat pro stimulaci manuální stimulace? Jak vlastně můžeme přivést zpět prstění s ránou?

Nemusíte čekat na svého přítele, aby se samovolně kroutit jeho číslic. „Změna nepřijde, pokud budeme čekat na nějakou jinou osobu nebo nějaké jiné době,“ Barack Obama kdysi řekl. „My jsme ti, na který jsme čekali. My jsme ta změna, kterou hledáme.“

Řekněte mu, co chcete. A možná ho to vzrušuje tím, že ukazuje mu, co přesně chcete dotykem sami, až přijdete.

Především, zeptejte se na to. Poptávka je. Prosit za to. Mluvit špinavé. Řekni mu, že v žádných nejistých termínech, že ho potřebuju tě šukat s jeho prsty. Řekni mu, že jsi ho jenom nechci, aby prstem si jako předskokana. Řekni mu, že chceš, aby polechtat vaše klavír pro hlavní koncert. Pokud váhá, slib sexuální laskavost na oplátku. Pokud on neví, kde začít, vzít věci do vlastních rukou tím, že chytne prsty a ukázat mu přesně to, co chcete.

Především, nemusíte čekat na něj. Nečekejte, že vám bude číst myšlenky. Být změnou, kterou hledáme. Nezlob se, získat prsty.

Mám muže, přítele, který, i když na to nevypadá, nebo zákon, je dost starý, aby byl mým otcem. Byly jsme jako nejlepší přátelé, kteří udělali spoustu společně, až jednoho dne mi řekl, že byl v lásce se mnou, a byl od té doby, co mě potkal. I když jsme se na to opravdu dobře, já ho nevidím v tom, že způsob, a myslím, že jsme v různých fázích v našem životě. Bude se chtít usadit, a já chci žít svůj život. To bylo divné od té doby, a když se snažím být normální kolem něj (jako kdysi), dostane nápad, že ho tahám za nos. Teď nevím, co dělat. Nechci ztratit naše přátelství, ale nemůžu vypořádat s nepříjemné situace.

Když vaše starší pán, přítel řekl, že se do tebe zamiloval moment potkal tebe, on ukázal, že on byl vždy, od samého začátku věřil, že váš vztah bude romantický. I když jsem si jistá, že skutečně má rád z mnoha důvodů, že nikdy tě viděl jen jako kamarádku, že tě viděl, jak jeho potenciální milence od začátku. Protože jste jen někdy viděli ho jako přítele, jste měli velmi odlišné zkušenosti stejný vztah — a on asi nebyl zájem v tom, že jen kamarádi, protože on se nezdá zájem o přijetí vašeho přátelství.

Je těžké k poklesu staršího muže pokrok, a to zejména, když je mrtvý-sada na romantiky. Hodně kluků jsou buď v popření, které se nechtějí vzdát, nebo arogantně a povýšeně přesvědčeni, že pokud se jen držet stisknuté, mohou nosit mladší ženu. Takže musíte být naprosto jasné: Dejte mu vědět, že jste nikdy, nikdy, nikdy spolu. Někdy. Nebuďte příliš hezký a nechat otevřené dveře tím, že řekne mu, že to není dobrý čas pro vás. Nemusíš vysvětlovat, proč jsi překvapená. Prostě mu řekni, že tohle se nestane. Ani náhodou, ne jak. To je vše, na čem záleží.

Tato nepříjemná situace není vaše chyba. Ale je to vaše práce, aby ujistěte se, že ví přesně, kde stojíte, bez kalení vody. Pokud jste již zavřel dveře pevně (nemůžu říct, z tvého e-mailu), pak je to skvělé. V tom případě, nenech ho, aby ti za zlé, vede ho na to, pokud jste výslovně řekl, že to není to, co děláte. Neměl bys ho nechat, aby ses cítil provinile za to, že žádoucí.

Do budoucna bych navrhovala mu říkám, budete muset vzít přestávku od přátelství, než to bude horší. Vím, že ho chceš jako kamaráda, takže, přinejmenším, musíte poslat silnou zprávu — a čas od sebe bude zmírnit situaci více, než další kolo emocionální chaty. (Nepotřebujeme vidět všechny naše přátele pořád stejně; pokud můžete vypadnout na měsíc nebo více, neměl by to být velký problém.)

Protože on to po tobě od samého začátku, dám ti 50 na 50 šance na to přátelství funguje. Možná, že je tak vyspělý jako jeho věku, nebo možná nechce přestat flirtovat. Jak můžete říct? Zde je myšlenkový experiment: Lze si vůbec představit, visí ven s ním a novým přítelem spolu? Je-li odpověď ano, přátelství je pravděpodobné, že půjde zachránit. Pokud ne, vykašli se na to a přestat visí ven společně.

Máte dotaz na Logana o sexu a vztahů? Zeptejte se ho tady.

Napsat komentář