Měl trochu zpomalit, protože to není na mě?

Přinesl jsem si domů kluka, po druhé schůzce, a když se věci začaly zahřívat, popadl jsem kondom z nočního stolku, ale on mě zastavil a řekl, že chce, aby se to pomalu! Byl jsem šokován a urazil. Mohl by mít pravdu, nebo že to do mě?

Pánové nemůžete vyhrát. Když půjdeme rychle, myslíte si, že je to špatné, a pokud budeme brát to pomalu, myslíte, že je to špatné. Sakra, co od nás chceš?

Dobře, že jsem to ze sebe dostal. Je pravda, že jeho chování je neobvyklé. Když je teplo, většina kluků jít plnou parou vpřed, i když hluboko uvnitř vědí, že to není dobrý nápad. Ale proč předpokládáš, že on se zastavil, protože neměl rád? To zní, jako jste vy, může mít problém, ne jeho.

Možná, že má trému. Možná, že je panic. Možná, že je gay. Možná, že má pohlavní NEMOC a dát na brzdy jako zdvořilost. Nebo možná, jen možná, že mluvil pravdu a obavy, že pokud přejedete čáru příliš brzy, to zničí potenciál pro skutečný vztah. Proč je to skvělé pro dívky nechtějí jít příliš rychle, ale když vy to děláte, že jsou obrovské podivíny nebo necitlivá hovada?

Omlouvám se, nechal jsem se unést. Poslouchej, máš očividně ráda toho chlapa, tak mu dej ještě šanci. Musíte obdivovat ty vole, kdo má sílu vůle, aby vás překazit mid–kondom dosáhnout. To není vaše stereotypní mužské. Pokud ve čtvrtém nebo pátém rande, že je pořád “brát to pomalu,” a ty jsi unavený z čekání, pak všemi prostředky, jít dál a najít někoho, kdo je lepší fit.

Napsat komentář