Měla Žárlit, Když Váš Nejlepší kamarád Přítele je Dívka?

Alexa Miller Alexa Miller

Mít přítele, jehož BFF je další žena může cítit trochu divné, pokud si nejste na to zvyklí. Někteří lidé se obrátit na ženy, protože jsme přirozeně lepší komunikátory a skvělé přátele. Ale jak se vypořádat s ní, a co je důležitější, vím jistě, že nejsou do sebe nebo že je venku na sabaotage váš vztah? Vyzkoušejte si první tři věci, a pokud máte stále pocit, že si nejste jisti, přečtěte si, jak můžete řešit situaci, aniž by to narušilo váš vztah.

Učinit ji svým spojencem
Nejlepší věc udělat, je dostat ji poznat, a co je důležitější, získat její lásku. „Šance jsou, když potřebuje radu, půjde k ní,“ Steinberg říká. „Muži jsou v mnoha ohledech velmi bezradný, takže pokud on má ženu, která je inteligentní a na svůj tým, to je skvělé.“ Seznámit se s ní, a dejte jí vědět, že byste rád jít ven na oběd nebo kávu spolu někdy.

Mu věřit
Nechovej se, žárlí na ni jen proto, že je žena. To bude jen skončit ničí váš vztah. „Vybral si tebe, ne ji, tak věřte tomu,“ Steinberg říká.

Pochopit to
Měli byste znát důvod, proč spousta mužů mají ženy jako nejlepší přátelé. Ženy nejsou jen tam sledují romantické vztahy. „Ženy tvoří velkou nejlepší přátelé,“ Steinberg říká. „Existuje mnoho věcí, které muži mohou sdílet s ženami, které nemůžou sdílet s muži, a to z nich dělá lepší, protože chápou, ženy se lépe.“

Věřte svým instinktům
Pokud se vám to nelíbí, věřit svým instinktům. Pokud jste obecně není žárlivý typ, ale toto přátelství vás trápí, pak byste měli dále zkoumat. „Pokud se mu je udržet ji od vás, když on flirtuje s ní víc než vy, když jste visí ven, když není laskavý, protože se o ni, pak byste měli být podezřelé,“ Steinberg říká.

Ptejte se
Ale pokud máte pocit, nepříjemné, klást otázky, než budete dělat závěry. Měli byste vědět, zda je tam nějaké romantické historie mezi nimi, když oni se na sebe dívat více jako sourozenci, pokud se někdy dne, nebo oni někdy mají city pro sebe navzájem? Ujistěte se, že jste seznam fakta, když mu řekneš, že jsi něco tušit. Například, „nikdy Jsi mi přinést kolem ní, proč je, že?“ nebo „zdá se, že vždy mluví špatně o mně, že žárlí na náš vztah?“

Napsat komentář