Město Pomáhá Dospívající S Rakovinou Terminálu Oženit Se Svou Láskou Ze Střední

Luke Blanock, 18, diagnostikovali ewingův Sarkom v roce 2013. Když se jeho rodiče oznámil na svém GoFundMe rakovina se stal terminál, lidé v Canonsburg, Pennsylvania, se rozhodl hodit Blanock a jeho přítelkyni Natalie jejich sen svatbu, ABC News zprávy.

S všechny zdravotní výdaje z Blanock léčbu, jeho rodiče neměli moc peněz, aby strávit na párty, tak prodejci (kteří „většina[ly] odmítl platbu“) přispěl vše od květin, dort, hudbu a místo konání, a další. Více než 200 lidí se zúčastnilo Feb. 18 svatební.

#LoveCameBlaKnocking a nemohl jsem být šťastnější 🙂 nemůžu poděkovat každému, dost na sladké příspěvky a podporu. To byla nejlepší noc mého života. WOO IM BLANOCK!!! Hádám, že tohle znamená, že musím změnit své uživatelské jméno…

Příspěvek sdílí Natalie Blanock (@natalieblanock) 22 Února 2016 v 3:53 PST

Blanock a jeho lékaři koordinované jeho léčbu tak, aby byl v nejlepší formě možné pro svatební a fungovalo to: „To byl velmi šťastný, velmi vysoké energie. Luke byl zdravý dost k oltáři sám, bez berlí.“ Lukův strýc Patrick Goode řekl ABC News. „Bylo to opravdu krásné.“

Novomanželé byli vyslání o neuvěřitelné noci. Nová Paní Blanock to napsal, „byla nejlepší noc [jejího] života. WOO IM BLANOCK!!!“ Její manžel uvízl s jednodušším zpráva:

Ženit … lol! pic.twitter.com/BRviaPf1tJ

— Luke Blanock (@lukeblanock11) 19. února 2016

Napsat komentář