Michael Achberger: vždycky jsem chtěl být trenérem

Michael Achberger působí jako trenér pro téměř jedno desetiletí. Cvičení diskutovány již v průběhu střední školy, a poté, že chtěl svůj koníček proměnit v zaměstnání. V našem projektu působí jako nutriční poradce.

Michal nejprve začal trénovat jejich kamarádi. Později, on se rozhodl, že se stane profesionální trenér a bude se pohybovat na vyšší úroveň. "Udělal jsem základní kurzy, které jsem se stal oficiálním trenér a mohla by být považována za plnohodnotnou práci," říká Michal Achberger, který působí v TĚLE Energetické Club v Bratislavě. Poslední kurzy, které Michael navštívil, například, byly Flowin basic nebo Core trénink, který je získat základní informace o zapojení vnitřních svalů. Mimo jiné, má také titul "trenér druhého stupně". Vzdělání v oblasti vzdělávání, nebude chtít přestat. Plány, aby se další kurzy: "já jdu Podívat, co všechno bude potřeba pro ještě dokončit. V nejbližší budoucnosti to bude zřejmě kurz skupinové cvičení."

Tento rok Byl prvním, kdy absolvoval profesionální soutěže slovenského mistrovství v kategorii Mens Physique: "to Bude moje první zkušenost. Již minulý rok jsem se chtěl zúčastnit, ale i přesto, že cvičím již několik let, kromě mé práci povýšen, aby přispěly jsem to cítil."

cyklo projekt - michal

V našem projektu je Michal výživový poradce pro účastníky, Lucie a Martin. Snaží se o individuální přístup, i když tam jsou vždy nějaké obecné pravidla a přístupy, které by se měli snažit. "Jsou obecné normy, které já a já a moji klienti," dodává Michal. Když natrafí na nový postup, nejprve vyzkoušet na sobě a pak na klienty. Inspiraci hledá zejména v praxi, internet a publikace.

Jejich role v projektu vnímá zodpovědně: "to Je asi stejně důležité, jako samotný trénink. Jedno bez druhého nepůjde. Pokud je to dobrý trénink, ale špatná strava, nebo naopak, kam je neposunieme." Strava určí výkon z set-up sportovní obuv. Martin a Lucie se dostali za úkol napsat vše do tří dnů sníst. "Podle tohoto plánu, uvidíme, kde dělají chyby, budeme se je snažit odstranit," uzavírá Michal. S Lucy bude pracovat zejména na tvaru postavy a on obteined hodně svalové hmoty. Martin by rád, aby spalování podkožního tuku a získání svalové hmoty. V první fázi, tj. Martin s michalem se zaměří na snížení části a ve druhé fázi, zejména na výkon, tedy ve stejné době také přebírá svalové hmoty. "Kromě tréninku, samozřejmě je také důležité, aby regenerace – dva krát týdně," řekl nakonec Michal.

Michal připravil pro Lucii a Martina jedálničky za první měsíc:

  • Vzorek jedálniček_Lucia_ 1. měsíc
  • Vzorek jedálniček_Martin_1. měsíc

Jedálničky Martin a Lucy spestruje minerální vody BUDIŠ, které je po dobu jejich přípravu se stará o důležitý pitný režim.

Foto: Anton Graf Fotografie

Zpět na seznam Soutěž a trénuj s námi" >>

Napsat komentář