Mám jít za ním?

Potkala jsem skvělého kluka na dovolenou, ale bydlí daleko ode mě. No, právě jsem přišel o práci, takže teď vypadá jako dobrý čas vyzkoušet nové město. Když jsem mu řekl, ale on řekl, že bych neměl pohybovat tam pro něj. Znamená to, že on nechce se mnou chodit?

Ne, to znamená, že je chytrý. Předtím, než si uvědomíte, balit, jít dolů na Planetu Zemi za chvilku. Opravdu nevím toho chlapa (dovolená flirt nedělá vztah). Vy asi nevíte moc o novém městě a jeho trh práce. Plus, budete mít žádné přátele, rodinu, nebo systém podpory tam, tak jdete s očekáváním, že to bude fungovat mezi vámi dvěma.

Jistě, může stále znít jako skvělý nápad, ale z jeho pohledu, to není tak atraktivní. Za prvé, nechce hrát osobní průvodce, najít si místo k životu, který vám pomůže, aby se přáteli. Já vím, říkáte, “nebudu ho požádat, aby to udělal,” ale vaše přítomnost je sama, bude se mu cítila zavázaná. A nouze není žádoucí kvality přítelkyni.

Za druhé, co když budete pohybovat tam, začni s ním chodit, a to nebude fungovat? Budete litovat unáhleného rozhodnutí, a budete se cítit jako blbost, že jsi procestoval celou cestu pro něj. Možná i zpoždění rozchodu z pocitu viny. Opravdu chcete být, že toulavá kočička vzal a teď to nemůžu dát pryč? Tak tady je plán: Jít navštívit město na prodloužený víkend, ale nezůstávej s ním. Prozkoumat oblast (třeba s kamarádkou) a rozhodnout, zda si můžete opravdu vidět sami sebe, kteří tam žijí — solo. Ve stejné době, prozkoumat další oblasti a možnosti. Samozřejmě, když navštívíte ten chlap je město, můžete ho vidět, ale to za předpokladu, že nechce s tebou chodit. Pokud po víkendu, si přesto chcete přesunout pro změnu tempa — a ne ho začít balit.

Napsat komentář