Mám Se Rozejít Se Svou Starší Přítelkyni?

V romantické naložit? Získejte odpovědi na své otázky tím, klinický psycholog Dr. Lian Bloch, ve funkci říkáme Láska, Lenny.

Otázka: jsem 24-ti letá žena, která je ve vztahu s 29-rok-stará žena. Ona je stále vystresovaný o věkový rozdíl, protože cítí, že musí začít přemýšlet o tom mít děti brzy a nemá pocit, že bych se měla starat o to ještě. Také, můj partner vždy bylo jen ve vztazích s muži, a nikdy přemýšlet o alternativách, aby mít děti, vzhledem k tomu, že jsem měl čas o tom přemýšlet. To je uvedení tlak na náš vztah, jako my, jsou velmi hodně v lásce, ale musí přemýšlet realisticky, stejně. Mám pocit, jako bych ji měl nechat jít tak, že v dlouhodobém horizontu, její život bude jednodušší, ale já nechci dělat to, protože jsem ji tak rád. Nevím, co bych měla dělat. Budu tak vděčný za vaši pomoc.

A. dobrá zpráva je, že máte co do činění s touto zásadní rozhodnutí ve zralém, péče. „To zní, jako jste oba znepokojen zdůraznil mimo jiné s blížící se rozhodnutí o tom, zda a jak se mají děti. Na jedné straně, to znamená, vzájemný respekt a svědomitost — úžasné!“ říká Dr. Bloch. Špatná zpráva je, není snadné opravit. „Mít děti je velká životní rozhodnutí, které dává téměř všechny páry přes wringer.“

Mnoho lidí zjistí, vychovávat děti, být hluboce uspokojující. Ale nezapomeňte, že mít děti může být delší průšvih — 18-rok průšvih. „Výzkum naznačuje, že mít děti znamená strmý pokles spokojenost ve vztahu, který vykazuje známky omlazení jakmile se rodiče stávají prázdné nesters,“ Dr. Bloch poznámky.

Řekl, že první věc, kterou musíte udělat, je posoudit sílu vašeho vztahu, nezávisle na tom, zda chcete mít děti v blízké budoucnosti. Pokud se rozhodnete, že váš vztah je dost pevná ani bavit convo, začněte tím, že rozbíjí to obrovské rozhodnutí do bite-sized kousky, takže se nemusíte dusit na jeho obludnost. Tady je to, co dobrý lékař radí:

**Vy a váš partner může chtít začít s pro-con diskuse a seznam tvorby, týkající se, zda chcete mít děti spolu. Váží těžké hitters jako kariéra, finance, péče o děti, ale také zdánlivě všední aspekty, jako je dopad na společenský život a volný čas — i když pro mnoho lidí, to je emocionální a instinktivní rozhodnutí, spíše než „logické,“ a to je taky OK!

**Pokud se rozhodnete následně, že máte zájem mít děti, pak sledovat zdroje, které mají být informován o možnosti. Například, pokud byste uvažovat o lékařsky asistované reprodukci, možná zjistíte, že je užitečné přečíst si společně Nová Základní Průvodce k Lesbické Početí, Těhotenství a Narození, Stephanie Brill.

K otázce, zda by měl „nech ji jít“ tak, že její život bude „jednodušší“ nemůžeš předvídat budoucnost. I když jste v heterosexuální vztah, dítě není vždy jen otázkou penis v pochvě, a pak voilá! Zdravé dítě! Váš aktuální partner by třeba použití asistované reprodukční technologie, i když byla s mužem, a rodiny jsou vyráběny ve všech možných způsobů. Je rok 2015, sakra. Pokud je váš vztah je skvělý, ne uříznout, protože se bojíš, fyzikální zákon, že děti nemusí být jednoduché.

Pokud chcete, aby vaše otázky odpověděl tím, že Dr. Bloch, e-mail [email protected] a dát „Vztahy“ v předmětu line.

Napsat komentář