Mohl By Těchto 5 Slov Bude Udržet Si Od Setkání Chlapů?

Pokud máte profil na online seznamce a snaží se chytit chlap oko (a opravdu, není to smyslem?), tam je jedna věta, asi bys měl vyhnat z vašeho slovníku: „mám rád, aby se bavit.“ To je proto, že téměř každá žena používá tento řádek v jejím profilu. Zjištění, vyšlo ze studie provedené na University of California v San Diegu, kde se profesor zkoumal profily 5000 žen.

V podstatě, muži vidět, že uvedené pod „má rád“, tak často v 90% profily, abych byl přesný—, že trest ztrácí svůj význam. Takže místo toho, že to říkám, chcete to ukázat, říkají odborníci. Profesor vzal malý vzorek žen, jejichž profily nakoukl a zjistil, že jedna žena ve skupině, kdo neměl obsahovat „baví“ v ní psát-up udělal seznam, že ona „těší nakupování, stravování a cestování“. Jistě, není tak přímý, jako to, že řekneš, že jsi do zábavy, ale to je mnohem více specifický, a je méně pravděpodobné, aby se jeho oči pohasly.

Výzkumník udělal další zajímavý objev: sedm z 10 žen tvrdí, že v jejich online datování profily, které jsou „není vaše průměrná dívka.“ Nemusíte si pamatovat spoustu střední školy matematika, aby zjistil, že 70 procent nemůže ani být průměrná. Náš nejlepší odhad je, že věta příliš ztratil veškerý smysl na chlapy. Ve skutečnosti, bychom se odvážit říci, že tvrdí, že nejsi průměrná dívka, ve skutečnosti vede jen muži při pohledu na váš profil předpokládat opak. Místo toho, aby naše výše uvedené návrhy a ukázat mu, že jste nic, ale průměrný zveřejněním fotografií z legrace cest, které jste přijata, a mluvil o své pohodě bizarní koníčky. Věřte nám, že budete moci přijít na to, že jste zábavná a ne průměr na jeho vlastní.

Existují nějaké fráze, které ti při pohledu na člověka, je on-line seznamovací profil? Co je první věc, kterou byste zkontrolovat, když hledáte pro lidi na on-line dohazování stránky?

Napsat komentář