Mohly By Tyto Strašidelné Sex Panenky Pomoci Zastavit Sexuální Zneužívání Dětí?

Shin Takagi byl dělat realistické sexuální panny (kteří „nemají provádět sexuální styk“) za více než deset let v naději, že budou pomáhat pedofilům ovládat své impulsy, a kanál je přes panenky, Atlantic zprávy.

Takagi říká, že je dlouho zápasila s jeho vlastní pedofilními impulsy, ale nikdy jednal na ně. On kredity na to, aby jeho společnost, Trottla, který produkuje sex panenky pro dívky jak mladý jak 5 let. Zatímco Dr. Peter Fagan z John Hopkins School of Medicine říká, že si myslí, panenky by mohly dále posílit pedofil je žádá, a aby jim ještě více zájem o herectví na tyto potřeby v reálném životě, Takagi říká, že si myslí, že by mohlo opravdu pomoci pedofilům, aby jejich vyzývá omezena na panenky sám. Tady je důvod, proč.

1. Mayo Clinic meta-analýzy zjištěno, že ošetření, jako je kastrace a terapie nemění pedofil, je sexuální přitažlivost k dětem, což naznačuje, že dávat pedofilům další odbytiště pro jejich naléhavě žádá pokud tyto metody nefungují, je rozhodně stojí za pokus.

2. Dr. Michael Seto z University of Toronto říká, že zatímco někteří pedofilové budou vidět panenky jako další motivace k poškození dětí, někteří možná vidí jako „bezpečnější odbytiště pro své sexuální touhy, čímž se snižuje pravděpodobnost, že budou vyhledávat dětskou pornografii nebo sex s skutečné děti,“ a dodal, že teorie je rozhodně stojí za další studium.

3. Dr. Klaus Beier, vědec na pedofil-síť prevence nechci Urazit, říká, že zatímco někteří lidé se sklony k pedofilii, zkoumá, zda je či není některé z nich jsou schopni řídit chování. Dr. Beier dodává, „Jen proto, že člověk je pedophilically nakloněn neznamená, že je nebezpečný.“

4. Takagi říká, že dostává dopisy od „lékaři, školy učitelé — i celebrity“ celou dobu říkám, „Díky své panenky, můžu mít ze spáchání trestného činu,“ naznačuje, že pokud jsou ti lidé mluví pravdu a že drží je z ubližování dětem, pak panenky by mohl pomoci lidem, jako jsme mluvit.

Napsat komentář