Možná Nemají Jarní prázdniny Přípojka Sex v Mexiku v letošním Roce

Pokud jste stále v procesu tvorby jarní prázdniny, plány a míří do jedné z několika zemí (včetně Mexika, Puerto Rico, Karibiku, a většina z Centrální a Jižní Ameriky), které jsou v současné době zažívá ohnisek Zika virus, je nové bezpečnostní opatření, možná budete chtít, aby zvážila. Podle the New York Times, dva případy Zika šíří přes sex naznačují, že virus může být podobná pohlavní NEMOC, v tom postižených pacientů může přenést na partnery prostřednictvím jejich spermatu.

„Důkazy jsou velmi malá; pouze v několika případech byly popsány v lékařské literatuře,“ píše Times. „Ale několik odborníci se domnívají, vyhlídka je dost znepokojivé, že federální zdravotní úředníci by měli informovat všechny cestující, nejen těhotných žen, potenciální nebezpečí.“

Zika je obvykle přenášen přes velmi specifický druh komára. Ale v jednom případě, zmínil se o Časy a v nedávném rozhovoru s Cosmopolitan.com, Zika virus byl objeven v 44-rok-starý muž sperma v roce 2013.

Další případ z roku 2008 je ještě více zvláštní a naznačuje, že virus může působit jako STD. Biolog Brian Foy studoval v Senegalu sbírání komáry na výzkumné projekty, podle the Times, a začala zobrazovat příznaky nemoci přenášené komáry (jako je bolest hlavy, horečka a vyrážka), když se vrátil domů do Colorada. O několik dní později, jeho manželka začala vykazují stejné symptomy, ale mnohem horší. Oba se zotavil, ale pozdě v jeho nemoci, Foy zkušený genitální bolest a krev v jeho spermatu.

Vzorky krve odebrané tím, že on a jeho manželka odhalila, že oba byli nakaženi Zika virus. Protože nikdo z jejich dětí nebo přátel smluvně, nejvíce logické vysvětlení bylo, že Foy prošel virus na jeho ženu během sexu, oni měli pár dní poté, co dostal domů.

Důkazů je dost malá, ale je to stále stojí za další preventivní opatření (a dělat dvojnásob, že používáte kondom) během jakékoli jarní prázdniny schůzky máte v zemi, která má Zika-nesoucí komáři. Protože „genitální bolest“ a krvavé sperma by určitě dát vážné klapky na večírky na pláži jste si naplánovali.

Napsat komentář