Mrtvý tah není jen mužský problém

Mrtvý tah je úžasné cvičení. To je jeden z nejlepších cvičení pro zvýšení celkové pevnosti. Ale nejen, že to má podstatný význam pro zlepšení fyzického vzhledu.

V každém případě, to není rutinní určen jen pro muže. Existuje několik mnoho důvodů, proč by tato rutinní praxe i ženy. Jedním z nejdůležitějších důvodů, proč je povědomí o vlastní energetický potenciál. To se nikdy nepodaří. Každého jistě potěší, když on je schopen zvednout větší váhu.

Strach z velké závaží

Bohužel, většina žen si stále myslí, že by neměla být silná, že by měli cvičit jen s malými váhami (činky až do maximálně 5 kg). Je důležité si uvědomit, že pokud ženy zodvihnú no jako činka větší než 5 kg, stává se z nich svalové profesionálky. Je nutné, aby si ženy uvědomí pravdu a zapomeňte na takové nesmysly.

Výhody velké váhy

Když ženy jsou schopni povznést se nad představa o škodlivosti zvedání těžkých závaží a začít opravdu tvrdě trénovat, jeho výsledky budou úžasné.

Mrtvý tah

Toto cvičení představuje skvělou volbu, pokud chcete zhubnout. Důvodem pro to je, že stimuluje velké množství svalů, což urychluje látkovou výměnu a spalovat tukové zásoby. Taková věc se nikdy nepodaří, pokud budete trávit celý trénink na běžeckém pásu, nebo budete sedět na stroje pro abdukcie a addukcie. Mrtvý tah buduje svaly horní a dolní části zad, hýždě a hamstringy.

Technika mrtvého tahu

Postavte se tak, aby vaše nohy na šířku pánve pod osu činky. Jít až středně podrepu s tím, že vaše ramena se budou přímo nad osou činky. Natiahnutými rukou uchopte činku nadhmatom, podhmatom nebo ac rukojeti na šířku ramen. Správně dýchat a spevnite zad a břicha. Začínají zvedat činku, a v průběhu celého zdvihu tě držet blízko k tělu. Vystrite je ve svislé poloze. Pak ve stejném pohybu, pouze v opačném směru činka kontrolovane místo.

Jak často trénovat mrtvý tah

To je nejlepší provádět dvakrát týdně. Zatímco každý a každý jeden z opakování ujistěte se, že správnou techniku. Nedokonalé provedení mrtvého tahu nemohl mít žádný prospěch.

Nyní, když víte, jak na mrtvý tah, měli byste také vědět, že pokud jste začiatočníčka, neměli byste dělat velký počet opakování v sérii. Vzhledem k tomu, že mrtvý tah zapojeno velké množství svalů, je možnost, že se to postupně bude zahrnovat menší a slabší svaly, což může způsobit zranění.

Doporučujeme čtení: Rozdíl v posilování mužů a žen

Napsat komentář