MS Tipsport Miss Aerobic, zastavení druhé – Praha

Poté, Plzeň, česká republika Praha druhým městem, kde se zastavil prestižní soutěž, která v sobě spojuje dívčí krásu a sportovní nadšení – MS Tipsport Miss Aerobic. Zastávka to byla trochu netradiční, protože MS Tipsport Miss Aerobic spojila své síly s soutěže Mistry s Mistry a v rámci soutěže den, provedli jsme kompletní program MS Tipsport Miss Aerobic.

Adeptky tento čas na odpočinek a hodně spánku, protože začátek byl naplánován na poledne. Hned v úvodu byl moderátor Petr Vojnar, tradičně představen nejen projekt, ale také ctenú poroty, kde byl také prezidentem soutěže o jednu hodinu Jana Čejková, ředitelka soutěže Mistry s Mistry Mgr. James Shrike, nebo majitelka CK Lenka, který poskytuje víťazkám víkendový pobyt, Ing. Lenka Nehodová.

miss1

Kategorii Minimiss Aerobik jednou lektorovali I. vicemiss aerobik 2013 Nela Mandátová, společně s Minimiss Aerobic pro rok 2013 Nelou Dobiášovou. Po dvaceti minutách se na pódiu prihnalo tradiční sunshine MS TIPSPORT Miss Aerobic – lektor Jiří Gruntorád. Dal kategorie Miss Aerobik trochu práce, ale nakonec se dívky předvedly v tom nejlepším světle.

Po cvičení, po kterém následuje tradiční rozhovor. S kategorie Miss a Minimiss mluvil Petr a Jiří. Otázky byly zvídavé, šibalské a někdy se zaměřil myslím. Přítomné dívky, nicméně, ne být rozptýlené a vše klapalo k jednotce.

Uprchl více než dvě hodiny a bylo rozhodnuto. Do Olomouckého semifinále postupoval deset slečien z kategorie Minimiss Aerobic, a deset slečien z kategorie Miss Aerobik. Menší kategorie v Praze vyhrál blonďavá Adriana Antošová a další kategorie Miss Aneta Filípková.

miss2

Všechny postupující obdrželi krásné dárky od partnerů a na konci, tam byl také ani pozvánka na další kola tour. První se bude konat na Slovensku, konkrétně v Nitře, 27.4.2014.

A tady jste, slečno, a vaše fanoušci budou moc těšit!