Můj chlap je horká a těžká přes telefon, ale pak vlažnou v posteli.

Můj přítel hodně cestuje za prací, a tak jsme nakonec po telefonu sex několikrát za měsíc. Vždycky popisuje horké scénáře, ve kterých děláme šílené věci, a to mě tak vzrušuje. Ale když jsme spolu, v sexu téměř nikdy se dostane za misionáře. Jak ho mám chovat, co mluví o?

Za prvé, zjistit, proč se mluví a mluví, ale nemá chodit. On se může jednoduše užívat fantazie, bez touhy po realitě, po tom všem, kluci kopat porno, že líčí věci, které bych nikdy vlastně chcete vyzkoušet. Alternativně, může se jednat o sex po telefonu více, než by se na věci, které on popisuje v procesu. Nebo — a to je to, co si myslím — to může být váš chlap je způsob, jak říkám, je to to, co chce, takže si můžete nechat mu vědět, že jste se na to taky.

V případě, že jste si nějak nevšiml, že muži nejsou nejlepší komunikátory. Ani jsme se vždy vypořádat s emocemi. Takže on může být příliš v rozpacích, aby si výstřední osobně, nebo strach, že byste si ho, kdyby to udělal. A tento druh self-pochybnost může být velmi…praskají pro lidi v posteli.

Takže zde je, co dělat: Příště, když budete spolu, vzít to na sebe, aby některé z těchto spalující scénářů do praxe: průvodce jeho ruka někde zlobivé, stoupání do nové pozice, iniciovat sex někde jinde, než v ložnici. To mu umožňuje vědět, že jste ne jen v pořádku se změnit, ale také si to zaslouží — a dává mu svolení, aby si blázen v budoucnu.

Napsat komentář