Můj kluk líbá mě, když odchází nebo máme spolu sex.

Můj chlap políbí mě na rozloučenou, ale jinak, nemá rád políbit, pokud budeme mít sex. Máme dobrou chemii, a líbání, když se to stane, je úžasné. Tak proč nemá rád to, a jak jsem si ho o to víc?

Budu přímo tady s tebou: Možná, že máte hrozný dech, protože, jak každý, kdo někdy políbil náruživý kuřák nebo česnek fanoušek ví, pachy stejné špatné líbá. Nebo to prostě může být v případě, že to není na tebe dost, aby se zapojily do plnohodnotného make-out zasedání.

Na druhou stranu, možná, že problém nemá nic společného s tebou a vše, co souvisí s jeho vlastní osobní problémy. Jistě, líbání je technicky na první metě sexuálně, ale pro mnoho lidi, to je blíže k home run, pokud jde o intimnosti. Ty často odhalí více o své pocity, když se líbat, než vy, když mají sex.

Bez ohledu na to, vaše nejlepší sázka je, aby se dělat jako příjemné pro vás pro oba, jak je to možné. Pokud je to závan problém, sledovat, co jíte, když jste s ním. (Cosmo beauty oddělení doporučuje, olizuje ruce, a vonící ji pro snadný dech zkontrolovat a na sobě máta vonící balzám na rty, jako ty vyrobené společností C. O. Bigelow.) Také, řekni mu, jak moc máte rádi to, když se políbí tě na krk nebo tvář — těch oblastech může být méně zastrašující pro něj soustředit se na na prvním místě.

Napsat komentář