„Můj Manžel Říká, že jsem Příliš Volné, Tam Dole Po Porodu“

Sex v manželství se zdá jako bojiště. Můj manžel je 24 a jsem 22 a matka dvou dětí. Věci tam prostě už nejsou stejné a vždycky mi říká, že jsem „volný“ a dostane potěšení a dělá jen to, abych byla šťastná. Snažil jsem se kegelovy cviky, krémy, cvičení. Je to zraňující, že můj manžel je moc rád sex se mnou. Říká, že je se mnou pro lásku. Ale když někoho milujete, neměli byste si sex se svým partnerem? Jsem velmi zmatený a rozrušený. Prosím, pomozte mi.

Sex, pro všechny mladé rodiče s dvěma dětmi, nebude snadné nebo jednoduché. Zdá se, že téměř krutý, že zrovna, když jsme nejvíce přepracovaní, vyčerpaní, a protáhl tenký — to je, když to potěšení a úlevu a pohodlí sex může být nejtěžší najít.

Máte dobrý důvod být naštvaný a zmatený, ale mám strach, že se obviňuješ příliš mnoho. Vaše tělo právě udělal zázračnou věc — dvakrát. Změny vašeho těla blednou ve srovnání. Takže doufám, že váš manžel je negativní komentáře, ne warp vaše vlastní-image do takové míry, že ztratíte perspektivu. Jsi v pohodě. Jsi také jít přes některé z nejtěžších chvil svého života, a vy si zaslouží podporu.

Váš manžel, na druhé straně, není cool. Láska a sex nejsou oddělené věci, jednou jsi vdaná. Musíš mu říct, že psaní z pohlaví ve věku 24 prostě není možnost. Je skvělé, že je s tebou pro lásku. Ale pokud tě miluje, nemůže se jen tak rozhodnout, že sex nefunguje. Potřebuje přestat obviňovat vaše tělo. Má pracovat s vámi přijít na sexuální život, který pracuje pro vás oba. Odstoupení není možné. Můžete mu to říct.

Myslím, že je skvělé, že se navzájem milujete, a že nechcete, aby se na váš sexuální život. Jsem si jistý, že vy dva jste pár věcí, že on si užil předtím, než jste měli děti — a vsadím se, že někteří z nich nebyli jen vaginální sex. A možná je čas experimentovat v nějaké další nové způsoby, tak dlouho, jak to začíná s jasnou komunikaci o tom, co každý z vás přeje. Pokud budete mluvit víc, než je jeho fyzické stížnosti (Co se obrátit na něj? A vy?), možná se někam dostaneš zajímavé. Pokud si potřást svůj rutinní, to může vytrhnout ho z jeho negativní fixace. Je zřejmé, že Cosmopolitan.com je plný sexu tipů, které můžete vyzkoušet, a tak jsem vyzývám vás, aby prozkoumala různé způsoby, v nichž oba můžete vychutnat sex víc.

Vsadil bych se, že jeho fixace, jako kořen většiny sexuální frustrace, je více duševní než fyzické. Rodičovství dvě malé děti, je stresující — a dokonce i nejzdravější páry mají často problémy v ložnici. Je to těžké, těžké, vyčerpávající čas pro všechny rodiče, a stres může bublina v nečekanými způsoby. Také je to mladý kluk, přizpůsobit se, být otec dvou dětí a milující manželku, která je nyní matkou dvou dětí. Jeho vlastní self-image (sexuální a jiné) se dramaticky změnila. Mohl by být trochu problém přizpůsobit se představa, že dospělý otec, který je snad schopen nebo ochoten vyjádřit. To zní, jako že to zvládá strašně a neuctivě — ale možná, že se může obrátit to kolem. Zkuste si nakreslit ho, nenechte ho zpátky dolů, a zkuste není na vině vaše tělo. To není tvoje chyba. Nepanikař. Váš chlap, jako jste vy, je mladý, to vypadá, že potřebuje vyrůst do otce a manžela, že musí být. On má.

Byl jsem ve vztahu asi šest měsíců, a i když vím, že je to stále poněkud nové, opravdu se starat o svého přítele a já vím, že to cítí stejně o mně. Problém, který mám, má více co do činění s tím, jak moje máma se cítí ohledně mého přítele. Miluji svou matku — ona je to v podstatě můj nejlepší kamarád, ale kdykoliv jsem s někým chodit, že aspekt způsobuje určité napětí. Moje máma nikdy opravdu rád žádný chlap, kterého jsem chodil, a ona vždy říká, že to není „jeden.“ Nicméně, ten chlap, že jsem se právě teď, je hodně jako já: nezávislý, chytrý, společenský a má práci s firmou, která chce, aby se jeho kariéra po absolvování. On BY měl být moje matka to ideální zápas pro její dceru, ale, bohužel, oni neměli moc času se poznat jeden druhého, takže je držet se své obvyklé rutiny. Je to trapné, občas pro něj, protože on pochází z velké rodiny a já jsem jedináček rozvedených rodičů. Co mohu dělat, dát jim možnost poznat se navzájem, a jak mohu dělat to pohodlnější pro všechny zúčastněné strany?

Tvoje máma by mohla být arogantní a nepřiměřeně sobecky, ale to je více pravděpodobné, že je to jen vyjádřit svou lásku způsobem, který zná. Jsi její jediné dítě, takže má asi větší ochranu, než většina. Vaše matka je rozvedená, tak nechce, aby se stejné chyby jako ona. Protože jste poměrně mladá, že by mohla mít o tebe strach najít „ten“, tak brzy. Říkáte, že je „v podstatě můj nejlepší kamarád“, který je neuvěřitelně vzácné, takže se vsadím, že chápe hodnotu a že chce chránit, že vztah taky. Protože ona ví, jak moc si ceníte její názor, že by se dokonce cítit trochu zodpovědný za vaše štěstí, místo důvěřovat si to najít sami.

Všichni ve všech, myslím, že máš štěstí, že máš mámu, která se tak moc stará. A je skvělé, že máte přítele vám záleží. Pokud je vaše máma je tak jistý, že on není ten, zeptat se jí, proč. Poslouchat ji, protože ona by mohla mít pravdu. A hádat se s ní, pokud jste si jistá, že není. Pokud se říká, že je to jen pocit, a pak řekni jí, ona potřebuje dostat, aby ho lépe poznat. V průběhu lidských dějin, miliardy rodiče se naučili milovat své děti, milenci a manželé — a, obecně, to prostě trvá dlouho.

Co, chceš konkrétnější rady? OK. Pokud opravdu chcete vyhrát ji přes, ujistěte se, že ona vidí svého přítele jsou dobré pro vás; to je každý rodič je hlavním zájmem. První, pověsit ven s nimi častěji, a dát váš přítel šanci prokázat svou lásku a respekt pro vás v každodenním málo okamžiků. Za druhé, informujte svého přítele, aby kouzlo její, s ní pokecat, a čerpat ji ven. I když dělá zřejmé, úmyslné gesta (květiny, malý dárek, vaření, jídlo, cokoliv), ona bude muset respektovat skutečnost, že je jí respektovat.

Potkala jsem kluka, on-line, a naše první rande dopadlo docela dobře. Na konci naší první schůzce, řekl: „Pojďme to udělat znovu brzy.“ Doprovodil mě k autu a políbil mě na tvář. Poté, co se vrátil domů, dokonce mi napsal, „Ať je to brzy znovu.“ Ale nedostal jsem ani jeden text nebo volejte od něj. Byly to čtyři dny. Proč jsou chlapi tak v rozporu? (BTW, nepsal jsem ho, protože mi došlo, že je prostě ne že do mě a já jsem nechtěl být hrubý.)

Nejsem na to pyšný, ale udělal jsem to sám. Řekl jsem, „brzy se Uvidíme,“ a pak jsem ji nikdy neviděla. Byl jsem taky na druhé straně, zajímá vás, proč nenapsala zpět. Takže si nemyslím, že tento zvyk je exkluzivní pro lidi. Všichni jsme to nakonec: necháme na první rande na high a pak … jsme duch.

Proč? Nazvěme to První Datum, Bublina Efekt: můžete jít na první rande s všechny druhy optimistické naděje a pozitivní vibrace — a také všechny ty jizvy, které vznikly na minulá data. Zda datum půjde relativně dobře (nějaký slušný pokec, nějaké atrakce, žádné do očí bijící červené vlajky, žádné hrozné vzpomínky na Duchy z První Data v Minulosti), máme tendenci opustit první rande skvělý pocit. Někdy je to jen úleva potkat normálního člověka, který není blázen. Od té doby je to jen první rande, jsme se napsat off off-key připomínky k první datum nervozita. Místo zaokrouhlení směrem dolů, zaokrouhlujeme nahoru. Po tom všem, by to mohlo dostat lepší, jakmile počáteční rozpaky je po všem, že?

Pak, ráno, nebo příští týden, myslím: možná byla krásná a milá a atraktivní, ale nebyla tam jiskra. Možná si pamatujete něco z rozhovoru, které se budete cítit, jako by to nikdy nefungovalo. Možná, že tam bylo nic špatného, ale vy byste opravdu spíše klesat hlava-nad-podpatky, než se usadit. Nyní, že spontánní vzrušení je pryč, navíc elektrický náboj, že první flirtování má vyhasl, tipsiness vybledla, a uvědomíte si, že i když to byl zábavný večer, ano, jste jen ne do nich.

Součástí důvod, proč že prostě není, že do vás — ale choval se, jako by to — to může být vysvětleno tím, že trochu ekonomické teorie. Psychologicky řečeno, že již vynaložila hodně úsilí dostat se do a přes první rande: je čas to trvalo, aby jej můžete nastavit, a všechny ty volné chvíle trávit přemýšlel, co by to mohlo být jako, a to v hotovosti. Ekonomové nazývají tyto „fixních nákladů.“ A protože jsme proti tomu, aby ztráta, rádi věří, že tyto „utopené náklady“ jsou to stojí za to — nechceme psát je pryč, dokud to nemůžeme popřít déle.

Takže, na rande, někoho, jako je vaše data mohou přesvědčit sám sebe, že náklady na první rande (úzkost a nervozita, zranitelnost, času a peněz) stojí za to. Možná to myslel vážně, když říká, „já ti zavolám později,“ protože on chce, aby to byla pravda. Pak, o několik dní později, že má jiný názor. Uvědomuje si, že datum bylo dobré, ale ne skvělé. První Datum se objeví Bublina.

Na druhou stranu, možná budete chtít, aby prostě zapomenout na všechno, co jsem právě řekl: hodně chlapů jsou prostě trapný. Lžou a říkají, chtějí volat, jen proto, že je to jednodušší, než říkat pravdu.

A konečně, pokud jste si jisti, že chcete jít ven s ním, proč ne jen se ptát?

Máte dotaz týkající se sexu a vztahů? Potřebujete pohledu chlapa? Zeptej se Logana.

Jaké To je porodit

„Většina Chlapů Péče O Velikost Pochvy?“

20 Věcí, Které Nikdo Vám Řekne O Porodu

Napsat komentář