Můj Přítel Dostane Měkké Při Sexu

My Boyfriend Gets Soft During Sex - Ask Logan' /

Můj přítel a já jsme spolu už skoro 16 měsíců. Jen jsme si všiml, že během sexu, se dostane měkké půli cesty. Zajímalo by mě, jestli existuje způsob, jak bych mu mohl pomoci těžké zůstat déle? Není mu orál, ale miluje moje prsa.
Za prvé, jeho limp noodle není vaše chyba, nebo tvoje zodpovědnost. Jeho johnson, je jeho věc. Protože spousta chlapů spadnout na práci, neponižujte ho, nebo zhoršit svůj stres tím, že další tlak na něj. Jen nabízejí několik jednoduchých, případně povznášející náměty.

Za prvé, pokud se jedná o pokračující, obtížný problém, doporučuji že navštívit lékaře: Stres, spánek, vedlejší účinky léků, stravy a zdravotní podmínky mohou ovlivnit výkon, a to nikdy neuškodí zkontrolovat s lékařem. (A, samozřejmě, zvažte jeho pití nebo užívání drog, protože všichni víme, alkohol je jednou z nejčastějších příčin whiskey dick.)

Jakmile jste odstranili možnost zdravotní problémy, tam jsou jednoduché, praktické opravy pro člověka, který chce zůstat těžké: Koupit ho silikonový kroužek na penis (což omezí jeho oběhu a udržet ho tvrdě), nebo naznačují, že mluvit se svým lékařem o výhodách a nevýhodách erektilní dysfunkce léky. Není to žádná ostuda ani řešení.

Jiné, než to, snažte se, aby ho pocit, příliš špatné, ale to není jen přijmout, že budete spokojeni a vzdát se všech nadějí, že se baví v posteli. Poslouchat ho, když vám řekne, co ho vzrušuje a co ne, stejně jako on by měl být poslech. (Pokud miluje vaše prsa, ať láska je; nepotřebuje se naučit milovat orál.) Pamatujte si, že existují i jiné způsoby, jak pro něj, aby se budete cítit dobře. I když nemůže dál, stále se můžete dostat dolů.

Můj přítel mi řekl, že náš sex je špatný a jen jsme začali mít sex. Nikdy jsem neřekl, že sex je špatný — moje minulost partneři mají vždycky se zdálo, aby si to. Když mi řekl, že je to opravdu bolelo mě a mé ego trochu. Přál bych si, aby řekl, že to trochu lepší, protože teď už se mě ptát, jestli bych měl nebo neměl pokračovat v tomto vztahu. Co mám dělat????
Samozřejmě, že tvé city byly zraněny. Vypadá to, že se snaží vinu za svou nespokojenost s žádné obavy o tom, jak se cítíte. K tomuto bodu, že obavy o tom, jak se váš partner cítí, že je nezbytnou součástí dobrého sexu, takže nejsem nijak zvlášť překvapen, že sex s ním nebyl velkolepé — tak jako já nejsem překvapen, že tě ptají na tvůj vztah. Vypadá to, že tvůj přítel se choval jako blbec.

Sex je často šíleně trapné, v prvních dnech žádný vztah. To téměř vždy chvíli trvá, než postava člověka. Věc, která dělá to lepší je komunikace, a ten chlap je konverzační dovednosti zřejmě za prd. Chová se jako malé dítě, kdo si stěžuje, „já se nudím…“ bez naznačuje něco, že by dělala raději.

Pokud chcete, aby to fungovalo, opravdu by sis měla stát za svým a být upřímný. Řekni mu, že jeho neomalený komentář ublížit, že jste si přál, že on by brát své pocity vážně, a že jste přál bych si, převzít odpovědnost za polovinu toho, co se děje v posteli. Vysvětlete mu, že pokud jeho cílem bylo, aby ti ublížil, jeho přístup funguje. Ale pokud jeho cílem je zlepšit váš sexuální život, že to podělal a měl by používat jeho slova se konkrétně vysvětlit, co myslí si, že by to bylo lepší.

Pokud vezme vás a vaše pocity vážně, můžete jít od toho. Pokud tě pošle někam, byste měli vážně zvážit ukončení.

Jak brzo je to OK, pohybovat se v se svým přítelem? Chodíme spolu pět měsíců, ale teď to vypadá, jako bychom se znali celý život. V současné době, já jsem pronájem s mojí sestřenice, a bydlí doma. Nicméně, já nechci, aby obnovit nájemní smlouvy na konci června a žít s mým bratrancem. Probrali jsme spolu bydlet a v jakém místě budeme oba chtít. Zpočátku jsem měl trochu obavy, ale čím víc jsem o tom přemýšlel, tím víc vzrušený jsem se dostal. A můj přítel je velmi pochopení — on říká, že nemáme dělat nic, pokud nejsem úplně jistý. Trávíme většinu našeho času spolu teď, a za poslední dva týdny, byl prakticky žít na mém místě, protože to je blíže k místu, kde pracuje teď. Myslím, že moje otázka je, jak víte, když jste připraveni vzít to krok a jít do toho spolu?
Tyto časové ose otázky jsou vždy složité odpovědět. Ať už je to rozhodování o tom, kdy mít sex, zasnoubit se, rozejít, nebo spolu bydlet, nikdy není jeden správný počet. Stěhování po pěti měsících by mohla být ideální pro jednu osobu a ne pro jiného. Někteří lidé přísahají, že třeba celý rok, nebo dva. Jiní dávají přednost, aby spěchat a dělat cokoliv důsledky tak, jak přijdou. Mám přátele, kteří udělali správné rozhodnutí tím, že pohybuje rychle, a jiní, kteří pravděpodobně zničila dobrou věc tím, že spěchá. Ale možná, že by se rozešli tak jako tak. Kdo ví. Každý člověk je jiný, každý vztah je jiný, a není tam žádný jeden-velikost-fits-všechny čísla pro každého, ať už, že se vztahuje na počet sexuálních partnerů, nebo počet měsíců počkat, než se stěhovat.

Takže pokud tam je žádné správné číslo (data, měsíce, dny, volání, souboje) a ne numerické pravidlo, aby nás vedl, jak se rozhodnout, kdy je správný čas posunout se v se svým přítelem — nebo jestli je to příliš brzy?

Upřímně řečeno, je to takový vnitřní pocit. To je riziko. A ten pocit přijde na to, jak moc se ti věřit: Myslíte si, věřit mu dost, aby sdílet střechu nad hlavou a postel? Máte mu věřit natolik, aby svázat své finance společně na leasing? Nebo je váš instinkt říká, aby počkat o něco déle? Pamatujte si, že často můžete prodloužit nájemní smlouvu, znamení, měsíc-na-měsíc prodloužení, nebo najít půl roku v podnájmu. Dopřejte si více, než dvě možnosti.

Big-obraz radu: nehýbejte se, se svým přítelem jen proto, že vaše nájemní smlouva je nahoru a je to pohodlné. Je to mnohem těžší, aby se odstěhoval, než je pohyb. Ale, když provedením jakékoli velké rozhodnutí, pomáhá mluvit o malé věci: Co znamená žít spolu dívat jako na tebe, den co den? K němu? Můžete mluvit upřímně o peníze, odpovědnost, práce, obchod s potravinami účty, a jídla? Jak se asi bude cítit, když jdete ven s přáteli? Jak se budeš cítit, když se zapomene zavolat? Neříkám, že budete muset vyřešit každý problém a zjistit, kdo bude platit účet za elektřinu. Ale myslím si, že je to někdy jednodušší vizualizovat vaše možnosti, pokud se dostanete specifické. Mluví s přítelem o některé z malých domácích otázek v předstihu, také by mohlo pomoci, můžete vidět, pokud jste na stejné stránce — nebo ne.

Je povzbudivé, že váš přítel není na tebe tlačit, že je „porozumění“ a flexibilní, pokud to není ten správný čas pro vás. Věřím mu, když říká, že je trpělivý. Nemyslím si, že někdo někdy rozešli, protože oni se pohybovali v příliš pozdě.

Máte dotaz na Logana o sexu a vztahů? Zeptejte se ho tady.

Napsat komentář