Můj Přítel Přátelé se Ho Pokusil podvést S Někým Jiným

Getty Images

Je mi 24 let a mému příteli je 30. Byli jsme spolu skoro dva roky. V této době, jsem musel prosit ho, aby setkat se svými přáteli a rodiči. Představil jsem ho, aby svou rodinu a přátele, a vyzve jej, často na rodinné záležitosti a přítel get-setkávání. Ne vždycky oplatit. Hodil jsem mu tajnou oslavu jeho 30. narozeniny a musel jsem ho požádat o seznam hostů, protože jsem nikdy se setkal s jeho přáteli. Zjistila jsem to až po skutečnost, že oni nevěděli, že existuje, protože nikdy se nezmínil, že mě k nim. Dokonce se snažil, aby ho s jinou dívkou, což on odmítl, ale nikdy neřekl, že je datování někdo jiný. Nemá post fotky na sociální média, ale já dělat, a označit ho za ty fotky. Až do nedávné doby neměl v profilu fotku mě a na jeho sociální média; teď konečně udělá. Říká mi nesčetněkrát, že mě miluje a chce si mě vzít, a jeho rodiče mě milují a chtějí, abych si ho vzala. Ale nevím, jestli způsob, jakým se chová, je „red flag“, nebo ne. Já ho fakt miluju a chci být s ním, ale zjistíte, že není tak otevřený a sdílný jako jsem já. Měla jsem zůstat s ním nebo ho mám nechat?

Říkáte, že jste „opravdu ho miluju a chci být s ním,“ a ty se zdají být šťastní, že říká, že vás miluje a chce si tě vzít, takže to vypadá, že si asi neměl nechat ho jen zatím. To zní jako problémy, můžete pracovat přes.

Ale tyto jsou některé skutečné problémy. Vsadím se, že to scvrkává na jednu z posledních věcí, které říkají: „on není tak otevřený a sdílný jako jsem já.“ Vypadá to, že je více soukromí — a anekdoty jste zmínil, naznačují, že je důsledně brát ho déle otevřít, než ty. To je rozdíl, ale to nemusí být nutně špatné nebo podezřelé. A je to určitě trochu rozdíl, že můžete most s kompromisem.

Například, říkáte, že jste musel prosit, aby se setkat s jeho rodiči. Jsem si jistá, že byste raději, aby s nimi setkat dříve, ale to zní jako vy všichni jste součástí života, protože si říkají, „že mě miluješ a chtějí, abych si ho vzala.“

Vy říkáte, že ne post fotky na sociální média, ale teď má v profilu fotku vás dvou. Pokud není vysílání stovky fotografií, vše kromě vás, nedělala bych si starosti o to, natož aby se skok a nechat ho nad případy, jako je tento.

Jediná věc, která mi dělá starosti, je skutečnost, že on nebyl představil jeho přítel skupiny. Nevím, jak dlouho jste s ním chodila, ale kdyby byl udržet svůj vztah v tajnosti a odděleně od zbytku svého života na dlouhou dobu (šest měsíců), pak ano, souhlasím, že je „červené vlajky.“ Ale, znovu, to zní jako že všichni vědí, o vás teď, ne? Je to zdravé, vidět své přátele, aniž by váš partner někdy. Tak dlouho, jak on nebyl dvojí život za poslední dva roky.

Mám dvě rady pro vás. Za prvé, pamatujte, že je to snadné uvíznou v tom, co naše vztahy vypadat, jako k vnějšímu světu, i když na vzhledu záleží mnohem méně, než je realita. Mějte na paměti, že to je mnohem důležitější, že on se k tobě chová dobře, než zda nebo ne on vysílání. Pokud potřebuje více času pro sebe, nebo raději brát věci pomaleji, ujistěte se, že oba z vás jsou kompromisů. Když máte pocit, frustrovaný tím, že jeho nedostatek komunikace a otevřenost, s ním promluvit a vysvětlit, jak jeho vlastní sklony, může se budete cítit. Za druhé, pamatujte, že, někdy, když jsme nervózní o hluboké otázky, jako je Budoucnost a Manželství a Kam směřujeme, máme tendenci soustředit se, že úzkost na malé věci, jako je Facebook fotky nebo Instagram má rád, když není skutečný problém. Takže se nemusíte mluvit jen o malé věci. Nebojte se podívat na ty velké věci, a mluvit o vaše očekávání pro sebe a váš vztah.

OK, tak chodím s mým přítelem (který je 26) rok a sedm měsíců. Věděl jsem od začátku, že měl finanční problémy s jeho rodiči, ale neměl jsem tušení, do jaké míry, a nevěděl jsem, že bylo vhodné se zeptat. Dlouhý příběh krátký, jeho máma je připojen k jeho účtu (moje je na můj účet). Nicméně, jeho matka používá to, aby její vlastní prospěch a snaží se ovládat svůj život tím, že jeho peníze. Je to nezdravý vztah mezi nimi, přinejmenším. To nikdy začíná na mě působí až do současnosti. Prostě jsme začali žít společně na naše vlastní (něco, co jeho matka byla silně proti). Měl jsem dojem, že on bude schopen zaplatit svou vlastní cestou. Vypadá to, že jsem se stali jediným poskytovatelem, který není něco, co můžu zvládnout. Co mám dělat? Kontaktní jeho máma?

I když svého přítele máma je Daenerys, Matka Draků, pořád to nejde ospravedlnit, že skákání na jeho nájemné a nechává si zaplatit účty. Tvůj přítel je 26 let. On je dospělý. Dospělí zaplatí své účty. Nemůžou hodit na někoho jiného, aniž by dokonce i diskutovat o tom, co se děje. Zda se postaví, aby jeho matka, nebo ne, on to musí zaplatit svou vlastní cestou. On je dost starý na to, aby se odpovědnost za své vlastní finance. Je nefér, že ho na skládku je na vás.

Dluží vám peníze, ale budete sdílet určitou odpovědnost za to, jak jsi jak se dostal do této šlamastyky. Říkáte, že jste „nevěděl jsem, že bylo vhodné se ptát“ o jeho finanční vztah s jeho matkou. Vhodné? Pokud jste žít s spolubydlící — mnohem méně přítele — to není jen vhodné, je nutné, aby jste si promluvit o penězích. Teď.

Vy dva jste se rozhodli propojit své finance a sdílení finanční odpovědnosti. To nemůže být jen tichou dohodu. Takže se nemusíte mluvit s jeho matkou. Váš přítel nepotřebuje povolení, a to není vaše práce, vyjednávat s jeho rodinou. Mluvit se svým přítelem, který je dospělý a musí se chovat jako to.

Když budete mluvit, být v klidu a praktické. Řekněte mu, že jste byli oba vyhnout se některé nezbytné rozhovory o peníze, protože je to nepříjemné, ale teď se musíš dostat skutečné. Řekněte mu, že chcete, aby se věci fungují, a nadále žít společně — a to, aby tak učinily, musíte mít dlouhé sit-dolů a dostat své dolary rovnou.

Řekněte mu, že jste pochopili, že on má nějaké problémy s jeho matkou, ale má k ní čelem dolů nebo přijít na to, jak platit svou vlastní cestou. Připomeňte mu, že je to nespravedlivé, aby tuto zodpovědnost na vás — zvlášť když to vypadá, že to, co dělá, aniž by se ptal. (Nevypadá to, že hrajete roli matky?)

Pak se ho zeptat na pár otázek: Proč není placení je spravedlivý podíl? Proč si myslí, že to je OK ne? Vadí mu, že jste nesoucí zátěž? Co bude dělat o tom? Pokud přijde s výmluvami, mu připomenout, že výmluvy nebude udržet světla na.

Nenech ho, aby vinu na svou matku. To není fér, vy, v žádném případě, zeptejte se svého přítele, aby se do formy. Mám strach, kam to směřuje, tak jsem důrazně doporučujeme, abyste přestat platit své účty okamžitě. Budete muset nastavit nějaké pevné limity. Má dospět.

Téměř před dvěma lety, začal jsem se dala dohromady s klukem ze školy. Byli jsme přátelé na chvíli a já k němu cítila. Když jsme se dali dohromady, řekl mi, že jsme spolu nechodili a to jsme měli udržet naši přátelé s výhodami situace tajemství. Během tří měsíců hákování, doufal jsem, že hluboko uvnitř, že ke mně něco cítí. Nakonec zjistil, že jsem vlastně měl pocity pro něj a přestal se mnou mluvit na příští dva roky. Teď jsme začali znovu mluvit a hákování. Já k němu pořád něco cítíš a opravdu chcete vztah, ale bojím se mu to říct. On mi říká, že se o mě stará, ale nebudeme mluvit o svých pocitech, a my jsme jen zřídka text, když nebudeme trávit páteční večery v jeho autě. Také, on zřídka háčky s lidmi a má jen jednu přítelkyni před pěti lety.

Víte, v čem je problém: Vy si nejste mluvit s ním o své pocity, protože se bojíš, co by mohl říct. Vám záleží, a to je děsivé, protože jste se spálil jednou. Ale musíš to udělat. Neexistuje žádný jiný způsob.

Tady je to, co děláte. Řekněte váš nejlepší přítel, že jsi chodit s ním promluvit a položit své pocity na trati, osobně. (Ne texty!) Dát dohromady své oblíbené take-na-na-světě playlist. Na cestě s ním mluvit, nahodit hlasitost, čerpadlo se nahoru, a najít odvahu.

Když ho uvidíte, řekněte mu, jak se cítíte: Jste na něm záleží a chceš s ním chodit výhradně. Pokud nechcete mluvit brzy, to by mohl táhnout na dlouhou dobu: dostane lichotivé náklonnosti — a on to vyspat se s tebou — a nebude mít důvod to ukončit. Mezitím, budete čekat na věci změnit, možná na neurčito. Nemusíte být pasivní. Být odvážní a říci, co chcete.

Zkuste něco jako, „Hej, jsem opravdu, opravdu péči o vás a já nechci ublížit znovu. Potřebuju vědět, jak se cítíš, protože pokud nejsi otevřená skutečný vztah, musím chránit sebe. Pokud si nejste ochotni dát tuto šanci a datum výhradně, neměli bychom si to zopakovat. Takže, chcete, aby to opravdu zkusit?“

Být odvážný. Vyžadují odpověď ano nebo ne. Pokud je to ano, text svého přítele a říct jí, že je všechno v POŘÁDKU. Pokud ne, napiš jí a řekni jí, setkat se a jít ven a slavit, že jsme skutečně svobodní.

Máte dotaz na Logana o sexu a vztahů? Zeptejte se ho tady.

Napsat komentář