„Můj Snoubenec Se Se Mnou Rozešel Přes Text“

„Můj snoubenec se se mnou rozešel přes text velmi náhle. Cítím potřebu uzavření a snažili se ho kontaktovat setkat, ale nikdy se odpovědi. Co můžu udělat o tom?

Co blbec. To je asi tak nóbl jako hot-vanou strany na Justin Bieber je byt. Není divu, že cítíš, jako by tě nechal samotnou. Být zasnoubená s někým, pak s ním rozejít přes sms? Fuj. A pak prostě zmizí? Ubohé.

Dobrou zprávou je, že je konec. Není pochyb o tom, že můžete dělat lépe.

Kdyby to byl nějaký normální špatné přítele, radila bych ti dát blbec za sebou a dál se svým životem. Ale protože vy dva jste byli zasnoubení, chápu, proč máte pocit, že si zaslouží face-to-face. Samozřejmě nechcete, aby ho pronásledovala, ale on ti dluží vysvětlení.

Teď, nemám normálně podpořit lidi, ale myslím si, že by měl jít do jeho domu a zaklepat na jeho dveře. Nedělej scény. Prostě mu řekni: „Podívejte se, já odcházím za 10 minut. Ale právě teď, chci ti jen vysvětlit své rozhodnutí na mé tváři. Já alespoň si to zasloužím.“ Pokud je takové dítě, které neumí vysvětlit ani sám sebe? Seru na něj.

Ale pamatujte si tohle: Uzavření je iluze. Nikdy nic není zcela vyřešena. A žádná konverzace nebo konfrontace bude někdy dát čepici na tento vztah. Otázky a lituje, bude vždy přetrvávat. Ale my dostat se na naše životy stejně. Bez ohledu na to, co říká, nebo to, co neví — jsi zodpovědný za své vlastní zdraví a štěstí. A věci se vzhlédl: To bude jednodušší, aby byly zdravé a šťastné, aniž blbec jako ten kolem.

Můj nejlepší přítel mi říká, že mám problémy se závazky. Posledních pár kluků jsem chodila se nikdy opravdu „zeptal se mě.“ Cituji to, protože nemám pocit, že je to nutné. Můj ex a já jsme byli spolu pět měsíců, ale teď jsem v poměrně nový vztah: kolem dvou měsíců. Dostali jsme na víkend na dovolenou na pláž spolu, a bylo to úžasné! Máte pocit, že bych měl být více agresivní při definování vztahu, nebo prostě jít s proudem? Vždy jsem byl fakt v pohodě člověk a nutí štítek nikdy nebyla moje věc, ale to dělá mě zajímalo, jestli jsme nejsou označené, nemá pocit, že on má volnou ruku, aby vidět ostatní ženy? V žádném případě si nemyslím, že je, a já nejsem. Chci říct, sakra, oba jsme se setkal rodiny ostatních.

Ať už máte problémy se závazky, nebo ne, štítky jsou složité. „Přítel“ a „přítelkyně“ často znamenat různé věci pro různé lidi. Znám lidi, kteří říkají, že mají neustále rotující obsazení tři nebo čtyři přítelkyně — a další lidi, kteří si myslí, že žena je exkluzivní přítelkyně po dvou schůzkách. Znám páry, kteří volali sebe „přítel“ a přítelkyně“ a měl zcela jiné chápání monogamie (a mnoho jiného). To se stává pořád.

Takže moje pravidlo je toto: Štítky znamenat nic, pokud s tím budete oba souhlasit, co znamenají. Budete muset být konkrétní.

Když čtu ty jo, vaše otázka se scvrkává na toto: máme volat navzájem přítele a přítelkyně, aby bylo zajištěno, že není pohráváte s jinými ženami? Odpověď je ne.

Je to upřímně jedno, zda si facku štítku na něj. Ať už mu říkáte přítel, milenec, partner, přítel, zlatíčko, nebo manžel, to nemusí nutně znamenat, že je monogamní. Jediný způsob, jak vědět, jestli je chodit s jinými lidmi, je mít přímý rozhovor o exkluzivitu.

Řekni mu, že nechceš nikoho jinýho a nechceš ho taky. Je to opravdu tak jednoduché. A to je jediný způsob, jak vědět, pro jistotu.

Pokud máte obavy o tom, závazek, pamatujte, že to nemusí znamenat nic víc, než se dohodnout na tento jeden bod: Že ani jeden z vás se chystá na rande, nebo spát s nikým jiným. Nemusíš slibovat dál. Nemusí to být těžké. Souhlasí, že nebude spát s nikým jiným, neznamená, že budete trávit každou noc na jeho místo. To neznamená, že to bude nastavit si na neúprosné cestě k manželství.

Někdy si myslím, že lidé — možná, že lidé, jako jste vy — se obávají, že mají problémy se závazky, když jsou to opravdu jen rozumné o tom, jak moc se jim může spáchat. Nemusí to být na jednu noc nebo těžký vztah, tam je spousta prostoru mezi těmito extrémy. Můžete si vzít to pomalu a zavázat se postupně, svým vlastním tempem.

Takže, místo abychom se strachovali o popisky, myslím, že o tom, co to je, konkrétně, které chcete. Pak se na to ptát.

Já jsem 22 let a panna. Když jsem byl mladší, slíbil jsem si, že čekat na „správný chlap“, ale teď už jen chci, aby to pryč. Problém je, že mám pocit, že když řeknu chlapovi v tomhle věku, že jsem panna a on bude spusťte na kopci. Jsem paranoidní? Co je nejlepší způsob, jak k poklesu V-bombu?

Ty nejsou tak neobvyklé, jak si možná věřit. Nevím, jestli je to proto, hyper-sexuální pop kultury, způsob, jakým naše vrstevníky chlubí měl sexuální dobrodružství, nebo naše vlastní nejistoty, ale myslím, že máme tendenci se mylně domnívají, že každý ztrácí své panenství na konci střední školy v některých slow-mo scény do Drake soundtrack. Nedávno jsem měl další čtenář požádat o velmi podobnou otázku a byl jsem překvapen, sám sebe, aby zjistil, že podle této studie CDC, 18 procent Amerických lidi věkové kategorie 20 až 24, a 15 procent všech žen z této věkové skupiny nikdy neměla vaginální styk. Jsi v menšině, ale nejsi divná. Jsi prostě moc vybíravá.

Takže ano, jsi trochu paranoidní. Ale to je v pořádku — váš první čas by měl být trochu trapné! A, ano, váš muž by mohl být překvapen. Mohl by mít nějaké obavy o to, být první. Pokud ano, je to vaše práce, vysvětlit jasně. Ne jen „kapka V-bomba“, a pak padají kalhoty. Chvíli trvat, a řekni mu, kde jsi, a možná dokonce udělat vtip. Nemusíte overexplain o panenství, protože ty nejsou tak neobvyklé. Stejně nervózní jako vy, může být, možná budete také potřebovat, aby se dal chlap v klidu a říct mu, že víš, že je to ten správný čas pro vás, a máte pocit, že děláte správnou věc — že bereš zodpovědnost za své rozhodnutí. Mohl by být trochu nervózní, ale tak dlouho, jak budete neříkej „miluju tě a vezmeš si mě“ na prvním rande, měli byste být v pořádku.

Šance jsou, že chlap bude jen být polichocen. A pokud jste si vybrali dobrý člověk, můžete mít spoustu legrace.

Máte otázku ohledně sexu a vztahů? Zeptej se Logana.

Napsat komentář