Může Život Krize Skutečně Přinést Vám Blíž jako Pár?

Zpráva, že Khloé Kardashian a Lamar Odom odvolal jejich rozvodu ohromil mnoho tento týden. I přes zpočátku podání až do konce jejich manželství před více než dvěma lety, Khloé and Lamar jsou stále právně manžel a manželka, a ona má údajně bylo, že všechna lékařská rozhodnutí v důsledku jeho podezření na předávkování. Nevíme, co přinese budoucnost pro pár, ale incident se sešel Lamar s Khloé a celý Kardashian klanu, kteří se vrhli do jeho lůžka v Las Vegas minulý týden. Měli bychom být překvapeni, nebo odcizený páry často hák zpět během životní krize?

Podle Los Angeles-založené na manželství a rodinný terapeut Allen Wagner, to je vlastně docela běžné. „Ve vztazích, jsme se často zaměřují na věci, které nejsou v pořádku, ale pod to všechno obvykle je skutečnou lásku, péči a úctu,“ vysvětluje Wagner. „Takže když někdo narazí na dně, lidé mohou vrhnout na rozhodnutí měli na určité chování a vrátit se k tomu, kdo tato osoba je a proč se o ně starat.“

Ale Wagner upozorňuje, že v době, kdy emoce běží vysoká, a to je důležité neztratit ze zřetele, proč jste možná skončil vztah, v první řadě. Myslíte, že toxický přítel, který vás přestali bavit, protože se budete cítit jako hovno. „Pokud se jim zavolal a řekl, ‚já jsem teď ve vězení. Potřebuju, abys mě zachraňoval,‘ byste spustit dolů a sanovat,“ říká, „ale to neznamená, že jsi dobrý člověk musí mít vztah. To jen znamená, že vám záleží o tom, kdo jsou.“ Je dobré být tam pro lidi, staráte se o jejich temné časy — pro vaše vlastní self-esteem, stejně jako pro druhou osobu — ale když krize je za námi, krok zpět a ujistěte se, že vztah tě někam chcete jít, než budete skákat zpátky do něj.

Takže jasné-rozhodnutí v čele se stává obzvláště důležité při závislosti hraje roli ve vztahu. „Často časy, kdy máte závislost, problém ve vztahu, tam jsou opravdu dva lidé, kteří mají závislost,“ říká Beverly Hills psychoterapeut Dr. Gary Stollman. „Tam je narkoman, a tam je co-závislý, který je závislý na třeba na záchranu a potřebují cítit potřeba. Narkoman může tahat na srdci struny co-závislý, kteří se pak cítí pocit viny za ne záchranu narkoman, a pak se celý cyklus se opakuje.“ Pokud něco ukazuje, jak těžké to může být na konci tohoto cyklu co-závislost, to je Khloé sestra Kourtney, jejichž boj odříznout její devítiletý vztah s Scott Disick po letech jeho párty a více rehabilitační pobyty byla dokumentována v průběhu let Udržet Krok S Kardashians.

Ale shledání v těžkých časech není nutně recept na katastrofu, podle expert vztah a klinický psycholog Dr. Wendy Walsh. „Je to víra v naší kultuře, že je čas začít nějaký vztah je, když nemáme zdravotní problémy a nemáme finanční problémy a nemáme emocionální problémy — když máte všechno dohromady a udělal jsi ze sebe celou,“ říká Walsh. Ale náš strach z toho, že potřebným by mohlo být ve skutečnosti stojí v cestě formování romantické dluhopisů. „Vztahy jsou výměny péče,“ vysvětluje Doktor Walsh. „Aby to péče, aby se tak stalo, musíte ukázat, že potřebují. Hodně lidí zapomíná na to, být chudý. ‚Chudý‘ je trochu špatné slovo v dnešní kultury.“ Být potřebným správným způsobem — to víš, ne etapa-5 clinger způsobem — znamená znát sám sebe dostatečně formulovat to, co budete potřebovat od vašeho partnera, přijmout svou zranitelnost, a opíraje se o ně, když oni nabízejí rameno.

Khloé and Lamar rozhodnutí dát brzdy na jejich rozvod nepřekvapuje Walsh, který sdílí příběh poněkud podobné setkání, „vím, že pár, který byl rozvedený po dobu 10 let, a pak měla nějaké zdravotní problémy a byl hospitalizován. Přišel do nemocnice a začala navštěvovat ji každý den, a padli v lásce.“ Nyní, že pár je stále byt zase spolu. „Někdy, když jsme v krizi je, když můžeme být opravdu upřímný, autentický, otevřený a zranitelný, a to je to, co vytváří skutečné intimity ve vztahu,“ říká Walsh.

Sečteno a podtrženo: Zatímco není tam žádný vzorec na to, jak reagovat, když ex si pořád láska najednou tě potřebuje, postupovat opatrně a pamatujte, že být otevřený k možnosti, neznamená to, obětovat své vlastní štěstí.

Napsat komentář