Na CrossFit události v Bratislavě představí 2 Slovenky a 1 slovenská

Stále populárnější CrossFit představí divákům v Bratislavě. Central Europe Throwdown je první soutěž ve střední Evropě, který svou kvalitou a obsahem hity CrossFit elite celé Evropy. Centrem činnosti bude právě na Slovensku, konkrétně v Bratislavě. Ty nejlepší budou moci porovnat síly 9. Února 2014 ve sportovní hale Elán. Od Slováků, jsou mezi 50 mužů prebojoval Erik Toth, a od žen v 30-tke soutěžící představí Mary Luliaková a Tina Perlácová.

Slovensko bude mít na Central Europe Throwdown 3 zástupci. Erik Toth je jediný člověk, od Slováků v soutěži. Tina Perlácová, který je jedním z nejúspěšnějších reprezentantiek v tomto sportu, je v současné době připravuje v Red Royal CrossFit Team-e. Mary Luliaková vlaky v Trenčín, kde na začátku roku otevřel první CrossFit tělocvičnu. Svůj postup mezi nejlepší hodnotí následovně, "moje očekávání jsou překročeny tím, že jsem postoupila, takže se budu snažit v Bratislavě jít na maximum. Myslím, že CrossFit můžete trénovat každý – bez ohledu na věk, pohlaví nebo fyzickou kondici. Co se týče školení je přiměřeně nastaven a upraven, může být použit pro CrossFit-om dosáhnout opravdu neuvěřitelné výsledky."

reebok plagát

Kvalifikace se provádí v první polovině prosince v oficiální CrossFit gymoch, kde bylo vybráno 50 mužů a 30 žen s nejlepší kondíciou do finále. To bude probíhat tři vyraďovacími kola a dokončil finální workoutom. Avizovaná je i účast světových CrossFit sportovce. Celkově se bude soutěžit o 5 000. "V Bratislavě na Central Europe Throwdown vítejte na nejlepší CrossFiterov z Polska, Maďarska, české republiky, Rakouska, ale také ze Skandinávie. Rádi bychom, než organizátoři ukázali, že slovenské CrossFit a soutěž je na evropské úrovni," říká Jindro Tovaryš, jednotka CrossFitu na Slovensku.

Perlacova

Pro více informací o http://centraleuropethrowdown.com/ kde budou vyhlášeny všechny podmínky soutěže. Organizátoři akce jsou Moc ozubená Kola, BodyWorld, CrossFit Pressburg a CrossFit Bratislava, ve spolupráci s vedoucím sportovní značky Reebok, což je globální sponzorský z CrossFitu.

KONTAKT PRO MÉDIA:

Eva Sérová, PR manager, + 421 948 170 688, [email protected]

Zdroj: PR Zdroj foto: Reebok

Napsat komentář