Na Druhou Stranu

Jsem zpátky na ranní show celý tento týden, protože Christian je na dovolené a já JSEM back-up. Můžeme žít bez své nadýchané balíčky, ale nemůžeme žít bez ranní zprávy.

Abych řekl pravdu, vlastně jsem byl trochu nervózní. Pro jednoho, je to už dlouho, co jsem ranní zprávy výrobce, a nebyl jsem si jistý jestli to bude jako jízda na kole. A za druhé, já bych se nacpal do malé místnosti s Tex na dvě hodiny, kdo jsem, že většinou se vyhýbal od té doby, co se vrátil. Na druhou stranu, já bych se do práce s Meg a Brada, tak jsem si říkal, že by to vše i ven.

Tex upustil od mnoha jakékoli nevhodné komentáře, ale on udělal několik sarkastických ty o tom, jak bych se mu snažila vyhýbat:

To je velmi chladno s ohledem na temp je až o 80…

Jako za starých časů, jen to není žádná legrace…

A já si myslel, že mám, že celý malomocenství věc vyléčen…

Dostanete bod. Byl jsem naštvaný, ale já to dotáhl v profesionálním způsobem, a ne se chytit na návnadu. Po představení zabalené, všichni jsme seděli kolem a. B. S.-ing chvíli, kdy Tex navrhl, že bychom jít všichni ven pro pití, aby „oslavili K. návrat domů.“ Souhlasil jsem, myslel, Brad a Meg by přijít taky, ale ani jeden z nich by mohl.

„Jen ty a já, pak?“ Tex zeptal se, uculoval.

Po pravdě řečeno, tam je část mě, že se slečny, že Tex je přítel. Když on není vůl, on je to vlastně zábavné být kolem. Myslel jsem, že o tom za pár vteřin.

„Dobře,“ povzdechl jsem si. Meg a Brad řekl své sbohem, a Tex a zamířil jsem k baru, což trapné řečičky.

„Tak co je s freeze-out?“ zeptal se nakonec po číšnice nám přinesla naše první pivo.

Uvědomil jsem si, že jsem neměl odpověď na tuto otázku. Zjištění o jeho a Meg je záležitost mě zběsile. To bylo součástí je ochranný Meg, a části pocit, jako idiot, když si myslí, že Tex byl muž, který překročil hranici, když flirtoval, ale nebyl člověk, který by překročit linii tak daleko, že skutečný poměr. Snažil jsem se to vysvětlit tak, že nevypadal úplně kritický, a selhal.

„Ne, že jeden chce mít poměr, K.,“ řekl poté, co jsem dokončil nesourodý. „Byli jsme dobří přátelé, kteří byli oba problémy se naše manželství. Čím více jsme se politoval, čím jsme byli blíž, a oba jsme nechat naše pocity spustit mimo kontrolu.“

„Co bylo špatného na tom vaše manželství?“

„Paní se snažila, aby partner v advokátní kanceláři, takže jsem si nestěžoval na skutečnost, že ona byla nikdy doma. Pak udělala partnera, a začala jsem si stěžovat. Já chtěla děti a normální život, a ona chtěla, aby lezení po žebříku. Jediná věc horší, než být sám být sám uvnitř manželství.“

Skončili jsme naše piva ne příliš dlouho po tom a odešel. Celou tu dobu cítil jsem se tak špatně pro Meg. Možná jsem měl trochu špatný pocit, pro Tex.

Napsat komentář