Na konferenci Umění být Ženou 2015

Pro každou ženu, která má touhu zlepšit jejich kreativitu, odvahu a odhodlání, je připraven druhý ročník interaktivní konferenci Umění být Ženou.

Druhý ročník akce se bude konat 25. Dubna 2015 v Bratislavě, slovensko. Zkušený tým moderátorů po celý den zasvětit všechny ženy, aby tajemství štěstí, zdraví, mateřství a pozitivní energie.

Ambasádorkou projektu je Arielle Banášová a NOVINKY na druhý ročník konference se bude večerní program Talkshow s Adelou Banášovou, kde si Arielle pozvat své hosty, a vy budete moci prožít večer jako vídate na televizní obrazovce.

Umění být ženou není jen heslo, je to stav bytí a porozumění. Konference je určena pro všechny ženy, které chtějí objevit svůj vnitřní vesmír, a pochopit sám sebe. Nezáleží na tom, zda jste jít s své sny a touhy, nebo již máte konkrétní předsevzetí a cílů.

"V programu jsme skoncentrovali moudrost a zkušenosti přednášejících se zajímavými tématy a trendy, věnované šťastný život, materstvu, zdraví a osobní rozvoj tak, aby povzbudit a inspirovat všechny ženy, aby předem své vlastní štěstí a pozitivní energie, která vám pak s radostí dát," řekla Marcela Reisz, spoluorganizátorka akce.

"Síla ženství je dnes často plete pro dámské ruce, nebo na druhé straně pro druh radikální feminizmus. Jen jsem přesvědčen, že sílu ženskosti je ženská energie, které tento svět potřebuje více než kdy předtím. Tato konference je úžasnou časopriestorom, aby každá žena našla v sobě launcher, aby se lepší život, který harmonizuje, stejně jako životy ostatních kolem nich," řekl Arielle Banášová, ambasádorka projektu.

Představujeme naše řečníky, kteří Budou obíhat energii a zkušenosti.

Přednášky v hlavním sále:

Pavel Hirax Baričák a Harmonizace ženy

Lýdia Sirotová a DNA pro ženy je to úspěch a jak být štastná v práci

Margit Slimáková a Zdravá strava v pohodě a pro všechny

Táňa Havlíčková a Obliekam svou duši

Diana Fabianová a Menstruace jako nástroj pro zlepšení kvality života

Michal Andrejco a Celostní přístup k životu, jako cesta k vnitřní harmonii

Workshopy:

Láska tvá nevlastní matka (Ona Sobolová)

Respektovat a být respektován (Radka Rendošová)

5 jazyků lásky (Liz Urban)

Úvod do čínské medicíny (Medante)

Arteterapia (Broňa Plešková)

Tanec s bábätkom v šátku (Anna Kališová)

Návrat do práce po mateřské dovolené (Člověkem Uvnitř)

Přijímám (Katarina Rune)

Jak získat rovnováhu prostřednictvím hlubšího vnímání těla a pohybu (Martin Ďuriš)

Stát se silnou rečníčkou (Kyla Kovalčík)

Kvantové transformační žen (Lubica Macková)

Anatomie naplněné vztahy (Janette Šimková)

Chceme během naší konference uvolněně a vrátil se domů spokojeni. Proto budeme vytvářet kreativně uvolněné atmosféře, ke které každý z nás přidává kus své úžasné moci.

Místo konání:Double Tree by Hilton Hotel Bratislava

Datum akce: 25. Dubna 2015

www.umeniebytzenou.sk

Napsat komentář