Na Oživení

Zdravím z L. a.!

Sarah mě vyzvedl na letišti pozdě odpoledne, a to bylo č jako čas, který uplynul od doby, co jsme se viděli naposledy. Jistě, vypadá trochu jinak, co s hubená bsk, nové vlasy a vrah skříň, ale je to pořád ta stejná stará Sarah – hrozný řidič, veselý chytráku, a především, nejlepší, nejlepší přítel, dívka může doufat, vzdálenost, nebo ne.

Po skoro nás zabila na dálnici, ona spěchal nás zpět do své skromné, chaotický byt v Santa Monice. Okamžitě jsme smíšené margaritu a zamířil na její balkon. Povídali jsme si o její nové guy, aka Sociální Horolezec, on unironic prst zbraně. Mám s ním schůzku v sobotu večer, a já jsem trochu strach, že budu ho nenávidět. Sarah se zdá looooooove ho, i když, takže i pokud se mi to nelíbí, budu se snažit předstírat, že nevím. Samozřejmě, že budete pravděpodobně vidět přes to. Začal jsem jí vyprávět o mém drama v práci a Brad pohybující se Mikhaila, když jí zapípal mobil. Četla její nový text, smál se a ukázal mi mobil.

je k. ještě tam?

„Ha Ha!,“ Zasmála jsem se. „Někdo se dočkat, až mě uvidí!“

„Chtěl, abych mu napsal zpátky?“

„Později. Ať se pot to, jen tak pro zábavu. Možná i zítra.“

„Jsi zlý,“ řekla Sarah s úsměvem.

„Já vím.“

„Miluji to. Nechceš, abych mu řekla, kde jsme dnes, takže se můžeme sejít?“

„Ne, budu ho vidět později.“

Dostal jsem se zpět k práci příběhy, a řekl jí, že jsem byl překvapen tím, že moje reakce na zjištění, že Brad lhal Mikhaila o nás nemají minulosti.

„To dává smysl,“ řekla.

„Jak to?“

„Protože tajně, chcete Brad být v lásce s vámi, takže budete mít Plán B.“

„To není pravda!“

„Oh, prosím. To tak je. Cítil jsem se stejně o Marco.“

„Marco je gay.“

„Drž hubu. Jednou jsme se líbali.“

„Jsi hrát pravdu, nebo se odváží. Použil ústní vodu po“.

„Neměl úplně nenávidět.“

„Cokoliv. Každopádně, zpátky k Téměř Slavný…“

AF a mám plány na večeři na pátek, a chci, aby některé vážné Sarah lepení čas až pak. A ano, líbí se mi představa jeho smrti za mnou a museli čekat až do pátku. Je to fajn, že nemusí být ten, který čeká na jednou!

Já si myslím, že tento výlet může být ideální prostředek pro rozchodu. Chybí mi Editor strašně, ale nebudu popírat, že jsem na oživení. Teď, pokud mě omluvíte, Sarah je ze sprchy, což znamená, že je řada na mně. Potom je večeře a pak se večer a já měl vidět některé celebrity!

Publikováno v 5:42 PM

Napsat komentář