Na sexy břicho?

Běh má mnoho pozitivních aspektů. To může, nicméně, pomoci s vyrysovaním břicha?

Také jste někdy přemýšleli, zda je možné přes běh získejte krásnější a štíhlejší břicho? Pravda je taková, že běh vám pomůže za předpokladu, že splníte několik dalších doporučení.

Běh pomáhá spalovat tuk, což se projevuje na břiše

Pro celkové zdraví, vitalitu, sexy a štíhlé tělo, to je nutné platit pravidelně, a to nejen běh, ale také posilování zaměřené na všechny svalové skupiny, svaly břicha, vč. "Skutečnost, že v běhu spaľujeme tuky, mnozí přicházejí právě z oblasti trupu a konkrétně z břicha. Jednoznačně, pokud nebudeme břišní svaly kromě běhání také posílit, rozhodně nemůže být vyrysovať do fitness tvar," varuje trenér Marcel Matanin.

Doporučené čtení: 5 nejúčinnějších cvičení pro břišní

Všimněte si také, že pevné svaly břicha také pomůže páteře lépe zvládat zátěž. Dobré držení těla a silné svaly břicha a zad se projeví také v chodu tak, že přináší vylepšený výkon, který spaluje více energie a tuku. "Samozřejmě, kromě břišní svaly jsou velmi důležité zádové svaly, takže běžci by měly posílit záda a břišní svaly. Pak, když to přijde k únavě, ale svaly jsou dobře vyvinuté a tvrzené, drží tělo v vzpriamenom postoj. Pokud jsou svaly tuhé, takže vlastně z toho nebolí záda. Pokud nejsou vykonávány, takže záda trpí, zejména na delší behoch. Pokud beháme 5-10 km je ok, ale pokud beháme už běží, jsou důležité břišní a zádové svaly," vysvětluje Matanin.

Doporučujeme vám, abyste přečtěte si: cvičení Pilates pro silné a štíhlé břicho

Jak posilovat břicho? Na výběr máte spoustu posilňovacích cvičení, kromě tradičních "brušákov", můžete také přidat cviky jako plank (prkno), který se podílí na rozvoji svalové síly v oblasti středu těla (břicho, pánev). "Běhání a plavání velmi dobře fungují na záda a břišní svaly, protože k tomu, že v běhu jsme ve vzpřímené poloze a při plavání v horizontální poloze, to je skvělá kombinace těchto dvou sportů na záda a břišní svaly," dodává trenér.

Doporučujeme, abyste si přečetli:Prkna – efektivní cvičení používané v různých cvičení Nezapomeňte upravit stravu

Bohužel, pravdou je, že ani sám kandidovat, nebo nekonečné "brušákovanie" vyrysované svaly břicha nejsou účinné. Podstatnou roli hraje samozřejmě zdravá a vyvážená strava. V první řadě, aby se zabránilo konzumace rychlých cukrů (sladkosti, bílé pečivo, cukr), nasycené tuky a trans tuky. Naopak, strava by měla obsahovat hodně ovoce a zeleniny, kvalitní bílkoviny, nenasycené mastné kyseliny a také komplexní sacharidy.

Doporučujeme vám přečíst: Jak změnit problémové oblasti na výstavní prostory

Napsat komentář