Najvýchodnejšia zastavit MS Tipsport Miss Aerobic je za námi!

Česká část turné je za námi, ale v semifinále je třeba ještě vybrat mnoho krásných a športujúcich slečien a "minislečien"! Proto naše turné vydala své najvýchodnejšiu zastavit a do města, které má asi 240 000 obyvatel. Vyprodáno!

Cesta tam v pátek odpoledne, nebylo snadné, ale my ne a o půl sedmé jsme se sešli s pracovníky české televize, to je náš hlavní mediální partner, v hotelu v centru Košic. Po tomto, jsme vyrazili na večeři a fandit na slovenské hokejistom proti Švédsku, protože to, co jsme nahovárať, pokud není událost v roce 1993, že by jsme stále Československo. Pravděpodobně, nicméně, jsme fandili málo, protože slovenský tým nakonec Švédsko podľahla.

Druhý den jsme měli, sám, zastavit, rozvinout transparenty, postavení aparatury, pódia. Všechno, bylo nutné připravit tak, že do 14:00 Petr Vojnar řekl své oblíbené: "Dámy a pánové, vítejte na další regionální kolo MS Tipsport Miss Aerobic, tentokrát v krásné Ottawa."

miss aerobic

Všechno šlo podle plánu a po cvičení s Jirkom Gruntorádom, který v Košicích vzal do parády a adeptky na titul Minimiss Aerobik, konverzace s Petrem a Jirkom, kolem čtyř odpoledne, vyhlasovali výsledky.

Do semifinále, které se bude konat 14.6. v Bratislavě, pokrok všech přítomných dívek, ale ty nejlepší v každé kategorii mohl být pouze jeden. V kategorii Minimiss všechny preskočila a místní, ona se stala Diana Molnarova. Hlavní kategorie Miss pak optimalizuje Irena Sombatyová.

miss aerobic1

Všechny holky mám roje dárky od našich partnerů, takže nikdo neodešel nadarmo.

Další a také poslední výběrové kolo celé tour nás čeká již o jedenáct dní, a to 31.5.2014 v Bratislavě. Z obou zemí, zde není daleko, takže trochu velké, stejně jako malé holky jako ze Slovenska, stejně jako z české republiky, máte poslední šanci se probojovat do velkého slovenského semifinále MS Tipsport Miss Aerobic .

Budeme se na vás těšit, sledujte Facebook, webové stránky a MS Tipsport Miss Aerobic dobře-bytost!

Napsat komentář