Náctileté Lesbičky Pár Prudce Zaútočil na Líbání at Six Flags

Dva twentysomething ženy byli zatčeni pro údajné napadení dospívající lesbičky, kteří byli líbání v Six Flags New England, Hmotnost Živé zprávy.

Podle obětí, které bylo 18 a 19 let, oni šli, aby se políbit navzájem sbohem, když uviděli ženu, díval se na ně. Požádali ženu, kdyby tam byl problém, a žena, později identifikován jako Damarielys Mukhtar, 29, řekl, že neměl problém a jen čekal, aby vyzvednout své dítě. Pár začal chodit pryč, ale pak Mukhtar údajně křičel, „já bych neměl starat o své gay prdel tak jako tak.“

Pár ji ignoroval a pokračoval v chůzi, ale to je, když Mukhtar údajně křičel homofobní nadávky na ně. Jeden z mladíků pak se znovu zeptal, co Mukhtar to byl problém, na kterém místě Mukhtar praštil jí, povalil ji a začal ji kopat a tahali ji za vlasy. Mukhtar byl brzy připojil další žena, Nikia L. Zadek, 27, kteří teenager tvrdí, že viděla ji udeřil přítelkyni.

Jakmile se lidé začali shromažďovat kolem nich, útočníci se snažili nechat v autě, ale naštěstí strážníci byli schopni přinést oběti na parkoviště, kde bylo zaparkované identifikovat útočníky, což se stalo.

Mukhtar a Zadek byl obviněn na základě obvinění z napadení a ublížení na zdraví stejně jako porušení občanských práv, s zranění. Mukhtar byl také obviněn z napadení nebezpečnou zbraní, jako jedna z obětí tvrdí, že viděl nůž, i když není známo, jestli byl použit v útoku. Policie tvrdí, že jedna z obětí měla malou krvavou ránu na nose, které prý bylo způsobeno tím, že udeřil do obličeje.

Mukhtar byl propuštěn na $1,000 kauci, ale Zadek je stále držen ve vazbě bez nároku na kauci.

Napsat komentář