Nebezpečně tenké, aby mi těžko, ale půjde to, říká Evelyn

Váha mi jde dolů velmi pomalu, samozřejmě, že mám "depku" a já vám říkám, jak to je možné, nicméně, ztratil na váze už každý… Musí být schopen také pro mě.

Již je to pár měsíců, co jsem praxe a myslím to opravdu upřímně. První jsem řekl, že budu v tempu udržet to, že můj způsob bude někdo sledovat. Později jsem zjistil, že v praxi jsem se jít do, protože to mám ráda a naplňuje mě. Považuji to za velký posun. Protože mám obrovský talent vykouzlit výmluvy.

Nicméně, strava je moje Achillova zápatí. Vždy to tak bylo. Jako asi každá žena, zkoušel jsem nespočet diet. Někteří pomáhali, někteří z nich mě znechutili a některé byly jen hloupý nápad.

Budu plnit vaše cíle?

Váha mi jde dolů velmi pomalu, samozřejmě, že mám "depku" a já vám říkám, jak to je možné, nicméně, ztratil na váze už každý… Musí být schopen také pro mě. Vím, jaké to je cítit demotivovane a být v depresi, a "bahniť" ve smyslu self-škoda. Ženy, nejste v tom sami! Lidé se ptají, "nicméně, by zhubnout více, všechny změny, které vidíme." Myslíš, že mi to nevadí? Ne, protože svědci, jen kvůli sobě.

Přiznávám, že můj jídelníček není 100%, ani ZCELA RADIKÁLNÍ, ale nemůžu říct, že by byla mizerná… Zřejmě to bude muset změnit. Chci dokázat hlavně sobě, že jsem, protože když můžu, jsem přesvědčen, že všechno ostatní bude hračka (řekněme na rovinu – sebazaprenie vždy přijde vhod).

Každý má své traumata

Řeknu vám upřímně, já jsem s chudnutím united velmi hodně věcí. Mám nabalených hill hádka z mého dětství, byl jsem od útlého věku, asi 11 let, nucena zhubnout, ikdyž nejsem obézní, jen jsem byl trochu bacuľatejšia. No rodina to viděla jinak, a tak, v tak raném věku v plném proudu nekonečné diétovanie, odtučňovacie léčby a podobně. Věřte mi, že v tak mladém věku nechápeš, proč jsou všechny tyto zákazy, příkazy a nesmysl děje, a proč nemůžete jíst to, co, například, spolužáci… Tento muž způsobí trauma – věřte mi, chtě nechtě, ať už jste muž, silný, nebo slabý, nepristupujete jíst jen jako něco, co budete krmit. Po těch letech si vybudovat k jídlu, nemocný vztah, protože v jídle se odráží na jiné věci… Nekonečné zákazy, příkazy a omezení budou zohledněny v chorobnom prejedaní, nebo v chorobnom nejdení . A tohle je můj příběh a důvod, proč některé věci nejdou jako "na drátkách". Mám čas v klidu dožičím, protože jsem dospělá a já chci dělat to, co je v první řadě, dobré pro mě a ne to, co bude v pořádku jen "naoko", nebo na fotografii.

Mám obdiv k lidem, kteří mohou vzdát vynalezl "odměny" v podobě jídla a tak místo toho cheesecaku dát sklenici vody s citronem. Ale pravda je taková, že začátek je vždy někde musí být, a to je důvod, proč to beru jako začátek.

Napsat komentář