Nebudete Věřit, Proč Tuto Fotku 2 Ženy Objímání Se Děje Virové

V pondělí Google Brazílie zaměstnance jménem Nelson Fillipe zaslali fotku na jeho Facebook stránku, která se rychle začalo jít virové. Obraz ukázal dvě ženy zavřený v těsném objetí na nástupišti v metru, a přišel s dlouhý titulek.

„Nejsem zaujatý, myslím, že každý by měl dělat to, co chtějí v jejich životě. Ale přijde mi absurdní, že jsem svědkem scény, jako je tato,“ začala. Ale ne, si myslíte, že ten chlap je hlavní homofob.

„To, co lidé dělají v soukromí je jejich věc, ale ano, to, co děláte na veřejnosti se mě týká. A odmítám vidět scénu, jako je tento, a považují to normální,“ pokračuje. Jo, je to tady, obvykle vaše láska uráží moje oči chvástat.

„Jsou to náročné společenské konvence, a to může být nebezpečné. Co když nějaké tragédii, nebo horší, pokud někdo zemře, kdo je na vině? Nejhorší ze všeho je příkladem pro děti,“ pokračuje. Ach ano, klasické ne-znečišťují–minds-of-děti zdůvodnění.

„Co by se stalo dítě, které vidí tuto scénu každý den? Děti budou myslet, že je normální čekat na metro na žluté lince. Takže, nechovejte se jako ten chlápek. Následovat příklad dívky,“ končí.

Elán! Zmást vás! Celou dobu vypadalo to, že mluvil o tom, že dvě dívky v popředí záběru, kdy opravdu byl kritizující chlápek v daleko levé části obrázku, který je příliš blízko kolejí. Co záludný tah!

Tolerance, láska, a metro bezpečnost pro všechny!

Co si myslíte o Nelson text? Věděli jste hádat, co dělal předtím, než jste se dostali na konec?

Napsat komentář