Nedávno Jsem Přišel. Jak Mohu Říct, Můj Přítel K Ní Něco Cítím?

Nedávno jsem vyšel jako bi (jsem žena) pár mých nejbližších přátel, a to šlo opravdu dobře. Nicméně, důvod, proč jsem se začala cítit přitahováni k jiné holky, protože jsem začal přemýšlet o tom, jeden z těch blízkých přátel v sexuálním smyslu. Jsem v lásce s ní romanticky. Známe se už dva roky. Když jsem ji poprvé potkala, a za první rok a půl po tom, jsem nebyl zájem o něco víc, než přátelství s ní. Nyní ona je všechno, co můžu myslet. Nicméně, zatímco ona se přiznala náklonnost k ženám, není tak otevřený, jak jsem o tom. Nemám tušení, jak se cítí o mně. Ona je opravdu háklivá na mě, ale asi jsem jen dělat, že něco, co to není, protože myslím, že ona mě má taky ráda. Neřekl jsem jí, že jí mám ráda jako víc než jen přátelé, a myslím, že by bylo opravdu těžké udělat, aniž by ničit naše přátelství. Potřebuju buď přiznat, nebo už ji nikdy neuvidím, ale bohužel ta je nemožné, protože chodíme do stejné školy a jsou v týmu spolu. Já už to nezvládnu! Jak bych měl jednat v této situaci zabránit tomu, aby jí to bylo nepříjemné? Nechci být odmítnut nebo zničit silné přátelství, ale to mě dohání k šílenství.

Moje rada: Řekni jí, že k ní něco cítíš, jen nechci popisovat každý jeden z těch pocitů, které na ni najednou, protože to může být ohromující.

Já neříkám, že byste měli být nečestný. To zní jako poctivost sloužil velmi dobře tak daleko. Ale to také zní jako bys měl všechny druhy zadržovaná vášeň, že jste připraveni, aby se uvolnil, a pokud přijdete na příliš silný, by to mohlo vyděsit ji pryč, nebo dělat to těžší být přátelé, pokud to necítí stejně. Já bych dal stejnou radu nikomu, gay, hetero nebo bisexuál: Být upřímný, ale ne přijít na příliš silný.

Zkuste se na to podívat z jejího pohledu. Jedna věc je, že přítel říká, že tě má rád za více než jen přátelé. Ale to je celý další úroveň pro přítele, říct, že přijela kvůli tobě, nemůžu na tebe přestat myslet, jsou v lásce s vámi, a se zbláznil na tebe myslet a nemůžu ani uvažovat datování někdo jiný. To je dost, aby zvládnout všechny najednou. Pamatujte si: Skutečný život není Svobodný, není to kroužek, nebo nic.

Být skutečný, být skutečný, a odhalit trochu své vášně, ale ne všechno. Pokud vše půjde dobře, můžete odhalit více o sobě, jak váš vztah vyvíjí.

Pro teď, cítím ji s jednoduchou otázku, „myslíte si, že vás přitahuje mě? Protože jsem přitahovány k vám…“ Ona může potřebovat nějaký čas na zpracování. Pamatujte si, že jste právě přišli sami—a vy říkáte, že to není „jako otevřené“ o své sexualitě, jako jsi ty. Oba chtít být jen trochu opatrný. I když ona je přitahován k vám, asi neřekla řazena přes tyto pocity ještě sebe—a nemusí být zcela připraven na to nadšení, které cítíte. Takže, stejně jako radím vám, aby chránit sebe, možná bude potřebovat trochu opatrný, stejně.

To řekl, neodcházej, nebo zmást upozornění pro apatie. Vaše vášeň je úžasná věc. To zní, jako bys měl vidět, kde to jde. Doufám, že se vám líbí, kam to vede.

Já jsem zdravotně postižených v důsledku lékařských podmínek a můj snoubenec má práci a podporu. Na jeho práci je to žena, která je „zasnoubená“, ale velmi zajímá můj partner. V poslední době byl tak tajnůstkářský. On šel na večeři s ní a pár přátel, a všichni je významný druhý byl pozván, ale nebylo mi dovoleno jít. Dal zámek na svém telefonu poprvé, a on byl posílání sms zpráv, non-stop, což on nikdy neudělal. Bojím se, že mě podvádí… přistihla jsem ho při lži před pár dny poslala mu fotky. Vím, že každý potřebuje soukromí: myslíte si, že přeháním, aby tuto situaci?

Nemyslím si, že to přeháníš. Nevypadá to, že jsi něco udělal, ještě, kromě toho, že se podezřelé. A vaše podezření mi zdá naprosto rozumné.

Budete prezentovat některé zatraceně přesvědčivý důkaz: je zvláštní, že další významný jiní byli pozváni na večeři, ale nebyli jste „dovoleno jít.“ To je zvláštní, že dát zámek na svém telefonu poprvé. To je divné, že je najednou psát hodně sms. A to je velmi divné, že ho posílá obrázky. A to je, upřímně řečeno, špatné zprávy, že lže na vás.

Řekl, že podezření má způsob, jak koulování: všimli Jste si jednu věc a najednou se vaše pozornost přesune se a nic vám neujde. Mohla by to být nic, ale i kdyby to byla pravda, neznamená to, že bys neměl říkat nic.

Moje rada: Konfrontovat své snoubence. Řekni mu, že chceš vědět, jestli se něco děje. Řekněte mu, že chcete, aby mu věřit, ale máte pocit, že se chová divně. Popsat fakta, co jsi napsala o mě. Řekněte mu, že chcete respektovat jeho soukromí, ale nemůžu si pomoct, ale strach, zejména proto, že v poslední době vám lhal. Řekni mu, že ti na něm záleží—je to tvůj snoubenec, po tom všem!—a chcete mu věřit, ale jste nervózní, protože nikdy se takhle nechoval. To zní, jako jste závislí na svého snoubence, a že je podporují v libovolném počtu způsoby. Ale měli byste si uvědomit a připomenout mu, že jste dostatečně silné, aby zvládnout pravdu a že by neměl lhát, aby vás ochrání od všeho. Řekni mu, že jestli se něco děje, zasloužíš si znát pravdu, a můžete to zvládnout, i když je to ošklivé.

Je mi 27 a nikdy nebyl v dlouhodobém vztahu. Nechci spát kolem a měla jsem přítele, ale mám velmi nezávislá povaha a mám tendenci přitahovat přilnavý muži. Už jsem řekl, přátelé a ex, že já mám velmi mužnou auru, která je zastrašující a muže odrazuje, a až do nedávné doby jsem byl hrdý na to, že strana sama. Neumím si představit budoucnost bez rodiny a stabilní vztah, a mám pocit, jako bych neměl změnit. Nicméně jsem ve věku, kdy jsem cítil tlak setkat se s „the one“ v zájmu budoucnosti, že chci, ale pokud se muži cítí strach mě, jak bych měl přístup někdo, jestli chci, aby to poslední? Mám zkusit změnit? Nesnáším, že jsem vzhledem k tomu, že ale já jsem opravdu snaží do sebe.

První, koho to sakra zajímá, když většina kluků nemají rádi asertivní ženy? Nepotřebujete k dnešnímu dni většina mužů. Stačí jen najít ten, který skutečně má rád real.

Za druhé, lidé nemají jen změnit jejich osobnosti, takže i když jste se snažil, byl bys nešťastný. Můžete vyzkoušet některé více cudná, koťata-a-cudddles persona, ale to by byla blbost jednat, a neměl bys být velitelské tyto lidi, budeš podvádět sami sebe.

Za třetí, pokud jste falešný, to nebude poslední. Na dlouho-termín, den-to-denní bázi, že tvrdá práce bude nosit vás. Že osobnost se rozpadne nakonec a pak vztah, že simuluješ si cestu přes rozpadne.

Za čtvrté, měli byste jasně ne být s přilnavý muž. Někteří lidé milují velmi co-závislý partner, ale nemyslím si, že jsi jeden z nich. To zní, jako byste třeba s soběstačný dospělý, který nemusí být rozmazlován. Nechci ze sebe dělat pro člověka-dítě. Podívejte se na nezávislé chlap, který je natolik bezpečné, že vás poznávám hlavu-na.

A konečně, pokud chceš rodinu, myslím, že z druh vzor, partner a rodič, který chcete být. Chcete, aby vaše děti vidět ty předstíráš? Měli vzhlížejí k matce, která předstírá něco, co není? Pokud se chystáte být součástí rodiny, pro lepší nebo horší, alespoň dát si šanci, aby model nejlepší verzi sebe sama tím, že je sám.

V podstatě, moje rada není rada: nedělat nic. Se nemění. Místo předstírá, že je někdo jiný, aby se vešly nějaké abstraktní myšlence, co kluci chtějí, najít někoho, kdo se obrátil na svou sílu a okouzlena svou nezávislost. Pokud máte pocit, že potřebujete najít správný chlap, a ještě neznáte, pak se datum další lidi. (Nikdo řekl, že pravá láska bylo snadné.) Pokud jste nezávislá a upřímná, pak se vést na datování lokalit—a ve svém společenském životě—tím, že oslovení muži, kteří vypadají jako oni mohou zvládnout ženu, jako jste vy.

Zapomeňte na „většina kluků.“ To trvá jen jeden.

Máte dotaz na Logana o sexu a vztahů? Zeptejte se ho tady.

Napsat komentář