Negativní opakování pro zvětšení síly a objemu

Když negativní opakovaniach využívá skutečnosti, že při brzdění (negativní) fáze opakování můžete spustit větší zatížení, jak vytisknout zpět.

Proto je praxe s až 130-lincoln procent z vaší maximální. Při tréninku s činkami je nahradí cestu závaží v negativní části opakování stejně důležité jako zvedání. Správně provedení negativních opakování může znamenat nejen velký rozdíl ve výsledcích své pravidelné cvičení, ale také může překonat výkonnostní stagnaci a doslova katapult zvýšení výkonu.

Základní princip negativních opakování

Princip negativních opakování představuje trénink techniky, který je určen pro pokročilé cvičencov, ve kterém sparing partner činku v pozitivní fázi pohybu zvedne a cvičiaci to pak pomalu spustí do výchozí polohy.

Jak to funguje

Negativní opakování šokujú slabé svaly, pomáhá zvyšovat absolutní výkon pro jedno opakování. Nejčastější negativní opakování používaných v benchpresse, bicepsových zdvihoch stoje, legpresse, tlaky s velkou činkou na ramena, atd.

Tipy pro váš trénink

Pokud se rozhodnete zařadit negativní opakování do tréninku, držet se následujících doporučení:

  • Používat je pouze tehdy, pokud jste opravdu zkušený cvičenec. Musíte mít své tělo dobře znát a vědět, co to je schopen.
  • Negativní opakování vzít jen jeden, maximálně dvakrát za měsíc, na stejné svalové parta. Při tomto tréninku je, když to trvá trochu déle, dokud svalu obnoví. Pokud nechcete poskytnout dostatek času, takže neprebehnú adaptační reakce a svalové nezosilnie.
  • Použití kvalitního sparing partnera. Vaše pomoc musí být silný a zkušený.

A co říci na závěr? Negativní opakování zvyšovat fyzické nároky na sportovce, ale oni by měl být používán s opatrností. Pokud se vám trénink negativní opakování, ujistěte se, že budete mít dobrý tréninkový partner, kdo ví, kdy budete ještě muset podporovat, a když musíte hmotnosti přijata.

Zdroj video: www.youtube.com

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Panvový most – cvik (nielen) pre dokonalý zadokPanvový most – rutina (nejen) pro dokonalý zadek

Hýždě a stehna jsou společně s bříškem, aby partiám, s nimiž jsou ženy šťastné.

10 cvikov s vlastnou váhou na spálenie tuku10 cvičení s vlastní vahou, aby spalování tuků

Spalovat tuky a vyrysovať svaly může zvýšit váš metabolismus – možností je několik.

Prečo z tréningu nevynechať cviky na ramenáProč školení nevynechať cvičení pro ramena

Hodně lidí se mylně domnívá, že základem pro trénink rukou je pouze cvičit bicepsov a tricepsov.

Napsat komentář