Nejhorší Polibek v Mém Životě

První moje vysoká škola přátelé se zasnoubil minulý týden—což je pakárna se mnou, protože jsem nemůže ani přimět, aby se zavázaly k místo kávy v dopoledních hodinách (Dunkin? Starbucks? Roztomilé ma a pa joe?) natož zavázat k jeden banán pro zbytek mého života. Poté, co Jen (nově zasnoubená kamarádka) s názvem všechny z nás křičel, Ashley a rozhodl jsem se dát dohromady malý improvizovaný zásnubní večírek pro ni a jejího snoubence, Andrew. Andrew neměl jít na vysokou školu u nás, a upřímně řečeno jsem byl trochu skeptický ho na první. Slovo na ulici, bylo mu nelíbilo vedení jeho Johnson v jeho kalhotách, ale on dělá Jen radost, takže jsme předpokládali, klábosení, není nic než fáma.

Ashley přišel naváží do mého oblečení jsem měl na sobě bokovky a mírně čiré černé prádlo svetr s černou podprsenku. Potřeboval jsem druhý názor, zda je viditelná podprsenka je sexy nebo kýčovitý.

„Jsem pro,“ řekl Ashley.

„Opravdu?“

„Jo, to má rukávy a high krk a jste v džínách. Pokud jste byli ukazujeme nohy nebo ruce nebo cleav to by bylo příliš mnoho, ale pokud jste dal tank pod ním budeš vypadat jako Duggard.“

No, nechtěl jsem to, tak jsem popadla spojky a vyrazili jsme. Párty byla skvělá—dobrý mix mých kamarádek z vysoké školy a Andrew přátelé, z nichž jeden zjevně ocení severní část mého oblečení. Jeho jméno je Doug, on byl 26, pracoval v reklamě („Jako Don Draper?“ Zeptal jsem se, samozřejmě. ), a byl velmi výmluvný. Byl roztomilý, ale jeho osobnost by mohlo jít buď jak buď—buď, že to byl sympaťák, nebo tak trochu slizoun. Ale od té doby jsem jsem se rozhodl rozšířit své datování obzory, dala jsem mu moje číslo, když ho o to požádal.

O několik hodin a drinků do noci, omluvil jsem se jít na záchod. Se tam dostat, musel jsem jít dolů po schodech, a procházet dlouhé, úzké chodby. Na konci, jsem zjistil, Andrew, čekání na záchod.

„Je to unisex,“ řekl mi, usmíval se omluvně. Úžasné.

„Budu nastavit mé očekávání odpovídajícím způsobem,“ řekl jsem.

„Jsi jako Doug?“ zeptal se najednou.

„Dougu? Jo, je to skvělé. Alespoň, že je za 20 minut, co ho znám.“ Usmál jsem se zpátky. Způsob, jakým se na mě díval—jako, hladově—to byl pocit.

„Tak jak to—“ chtěl jsem se zeptat, jak věděl, že Doug, něco vyplnit trapné ticho, když Andrew dosáhl za mnou a chytil mě za zadek, přitáhl mě k sobě a políbila ho.

„Pojď,“ řekl a snažil se mě znovu políbit.

„Vypadni,“ skoro jsem křičela, a intenzita v mém hlase se zdálo, plácnout ho z toho, co opilý nadrženec transu, že bych sklouzl do. Pustil mě a ustoupil.

„To myslíš vážně?“ on požadoval, angirly.

„Samozřejmě, že to myslím vážně. Jsi opilý, musíš jít domů.“

„Sledoval jsi mě dolů, v slutty oblečení.“ Řekl a ukázal na mě. Moje čelist poklesla.

„Jsi kretén,“ bylo vše, co jsem mohl zvládnout. Obrátil jsem se a spěchal pryč.
Když jsem se dostal nahoru, byl jsem vážně vyrazil dech. Stál jsem stranou, na chvíli, se snaží popadnout dech a také najít Ashley v davu. Když jsem ji viděl, jsem si to šinuli směrem k ní.

„Ashley, musíme jít,“ zasyčel jsem jí do ucha.

„Ale no tak, pojďme zůstat ještě další hodinu,“ řekla.

„Ne, tohle je vážný, musíme jít, prosím. Já ti to vysvětlím.“ Ashley viděla blázen-žena, podívej se mi do očí a náhle zvědavý.

„Co se děje? Co se stalo?“

„Pojďme do Hollywoodu.“ Hollywood je naše oblíbená 24-hodinová restauraci ve městě.

Můžete to věřit? Nikdy jsem v mém životě byla uvedena v tak hrozné situaci. Tento d-bag je Eric vypadat jako kluk roku! Přes hamburgery, řekla jsem Ashley celý příběh. „Nemůžeme ji nechat si ho vzít,“ vydechla, než rušení tři francouzské hranolky v ústech. Nemám tušení, co dělat.

Už jste někdy byli udeřil na přítele nebo věděl, že ho podvádí? Jsi to řekla? Nebo si předplatit celý „messenger vždycky dostane ránu“ a že bych měl zůstat mimo?

Napsat komentář