Nejlepší cvičení pro biceps

Během cvičení, ženy se většinou zaměřují na klasické ženské části, které patří mezi nejvíce sledována.

Mezi ně patří hlavně hýždě, stehna, boky a bříško. Rozhodně byste měli zapomenout na biceps.

Bicepsové tah s jednoručkami

Stand vzpřímeně s rovnou páteří, a v průběhu tréninku se snaží držet zpevněné celé tělo, aby se zabránilo jeho sklon. Provést řízený pohyb a zkuste se soustředit na kontrakce bicepsového svalu. Nohy mějte rozkročené přibližně na šířku ramen od sebe. Činky nebo lahve s vodou, pevně držet v ruce a pokusit se pohybovat nahoru pritláčať celou ruku, bez ohýbání zápěstí (ohnutí zápěstí může objevit bolest). Ruce slouží pouze jako páka, a tak budete mít maximální důraz na kontrakci bicepsového svalu.

Bicepsové tahat s velkou tyč

Bicepsový zdvih s velkou činkou patří mezi základní a nejčastější cvičení pro biceps. Jeho praxe je poměrně jednoduché a nevyžaduje speciální techniku. S jeho realizací tak, aby stát vzpřímeně, pevně drží na těle, aniž by museli být predkláňali nebo nahýbali. Činka pritláčajte vnitřní část dlaně vaší ruky, ne jen palec a ukazováček. Rozkročte se vám nohy na šířku ramen, který bude poskytovat dostatečnou stabilitu.

Kladivové bicepsové vytáhnout

Kladivový zdvih jednoručiek je vynikající cvičení pro biceps, protože jeho účinnost je velmi vysoká. Kromě bicepsového svalu, když to zapojuje také předloktí, takže jeho výkon, můžete zabít dvě mouchy jednou ranou.

Trvat několik jednoručiek a nechte své ruce viset. Drží palec nahoru, vytáhněte zatížení směrem nahoru. Pohyb provádět pouze přes koleno. Pomalu nechat činky kapky, dokud máte pocit, dobrý pohyb a opakujte.

Izolované bicepsové vytáhnout

Posaďte se na okraj lavice a vzít v jedné ruce jednoručku nebo láhev s vodou. Tělo udržet ohýbání dopředu a pozice těla zámku. Horní část paže najít podporu na vnitřní straně stehna, zatímco ruka by měla být kolmá k povrchu. Loket v počáteční poloze, pokuste se maximální neprepínať – držte je mírně vrásčitá. Bicepsový zdvih zkuste provést kontrolovane a v plné na maximum.

Tréninkový plán

Školení k zahájení dynamické strečingom a výstupu statické strečingom. Samozřejmě, po cvičení si můžete přizpůsobit podle sebe. Chtěl bych však doporučit následující příkaz: bicepsový zdvih s velkou činkou, je dobré přidat na začátku, pak bicepsové tah s jednoručkami nebo kladivové vytáhnout a školení je vhodné pro ukončení samostatné bicepsovými zdvihmi. Cvičení se provádí ve třech sériích po 8 až 10 opakováních. Biceps je dobré kombinovat s cvikmi k prsu nebo hrudníku.

Zdroj foto: goodfon.su Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

20-minútový tréning, ktorý zamaká na vašej kondičke20-minutové cvičení, které zamaká na své kondičke

Pokud je vaším cílem je zlepšit své fyzické zdatnosti, je nutné pravidelně cvičit a mít silnou vůli, aby se vaše tělo v dobré fyzické kondici.

10 cvikov s vlastnou váhou, s ktorými budete zhadzovať10 cvičení s vlastní vahou, s níž budete shazovat

v poslední době, většina lidí raději cvičení na různých zařízeních, než cvičení s vlastní vahou.

Posilňujeme telo na bosuPosilujeme tělo, na bosu

Pokud jste pravidelné školení přestane bavit, zkuste do svého tréninku zapojit bosu.

Autor článku Ing. Michal Lendel, fitness trenér třídy

V minulosti jsem se aktivně věnoval mnoho sporty: házená, basketbal, volejbal. Posledních pět let jsem se hlavně kulturistice. Já jsem také o zdravém stravování, zřízení jedálničkov na míru, doplňky výživy a také jsem pracovat jako fitness trenér. Váš úspěch je také mým úspěchem. http://www.facebook.com/ Další články od autora

Napsat komentář