Nejlepší. Den. Někdy.

Dva velmi vzrušující a velmi úžasné věci se dnes stalo. Což bych vám to měl říct jako první? Hm… hádám, že jste asi beznadějné romantiky bude chtít, ten chlap info první. Byl jsem pravdu? 😉

Když jsem se vrátil na nádraží po našem natáčení, jsem zkontrolovat můj e-mail a měl poněkud out-of-the-modré z … virbl, prosím … Šéfkuchař Marc z Restaurace Týden střílet!

Ahoj K-

Jsi těžký vypátrat! Volal jsem tam několikrát, ale nikdy tam nejsi a já jsem nechtěl nechat vzkaz, protože jsem si nebyla jistá, jestli si to budeš pamatovat, kdo jsem. Pak jsem si vzpomněl, že bych DVRd show, kdy kus běžel, tak jsem se díval na kredity a dostal své příjmení. Naštěstí, oni mají svůj e-mail na webu. Jak to, že pro investigativní žurnalistiku? Počítám, že v tomto okamžiku jste pravděpodobně buď dojem, nebo strach, ale já vlastně nejsem šílený stalker. Jen jsem si opravdu užil si zapracoval na restauraci a chtěl bych tě vzít na večeři v určitém okamžiku v blízké budoucnosti. Pokud jsem tě vyděsila k nevíře, a máte zájem, napište mi a můžeme si udělat plán.

-Šéfkuchař Marc

Strach? Ne. Ohromen a lichotí? Ano. Zájem? ROZHODNĚ je. Jsem ohromen, že on šel do všech, že problémy, napište mi. Mě! A jak se „sledoval“ sexy kuchař je jen rozptýlení, které potřebuju, po všechny mé trable s kluky jako pozdní. Napsal jsem ho zpátky a řekl mu, že jsem byl v sobotu. Napsal mi zpět, okamžitě a potvrzen. To je datum! Vynikající, chutné datum. Byla jsem tak nadšená, že jsem se rozhodla jít na nákupy pro nové oblečení po práci. Byla jsem v kabince, když mi zazvonil mobil. Sarah. Rozhodl jsem se odpovědět, takže jsem mohl stříkat o mé nadcházející datum.

„K.! Oh můj Bože! Mám část na nové policejní show!“ rozplývala se. „A stěhuji se zpět do města! Protože film! Jdu domů za dva týdny!“

Já bych jen chtěl přidat své vlastní !!!!! . Sarah se vrací! Nový chlap, nová práce, návrat můj nejlepší přítel … yay!

Publikováno: 9:18 PM

Napsat komentář