Nejvíce efektivní cvičení pro ženy na zpevnění celého těla

Jste vytvořili hezké a pevné tělo, nepotřebujete žádné speciální nářadí.

Všechny vás váha vašeho těla, jíst právo a, samozřejmě, chuť vytrvat, i když nejsou výsledky, které se objeví tak rychle, jak jste si představovali.

Angličáky

Nejvíce náročné rutiny, který, však, přináší mnoho výhod. Buduje sílu, výdrž a odolnost. Dost těžké na to zvyká, ale pokud si angličáky podaří dát do tréninku, výsledky zklamán rozhodně nebude.

Angličák je dynamickou kombinaci kliku a dřepu s výskokom. Postavit vzpriameného postoj. Pak dynamicky přesunout do polohy knoflíku, oběma rukama se dotýká podlahy a nohy navlečené na zadní. Aby kľuk a pak výbušnou rozbušku střelby pohyb pokrčíte nohy a vy si je v přední části hrudníku tak, že můžete z pozice dřepu, skok tak vysoko, jak je to možné.

  • Počet opakování: 3 série, 15 opakování

Zdroj video: www.youtube.com

Pavúčie kliky

To je jeden z nejlepších cvičení, protože to zapojuje celé tělo ve stejnou dobu. To je velmi vhodné pro rozvoj koordinace.

Lehněte si na břicho na podlaze. Ruce si dal vedle tele trochu širší než šířka ramen. Nohy, stejně jako celé tělo jsou rovné a hned vedle sebe. Pomalu spolu s nádechem a do výchozí polohy run krčením ruce v lakti dolů, zatímco pohyb je pouze do ruky a lakťovom kloubu. Souběžně krčte jednu nohu do strany, ve snaze dotknout koleno loket. Pak s výdychom těla tisku vystretím ruce do výchozí polohy a spolu s ní vrátit a také nohy. Vyplňte fromulář pro druhou nohu.

  • Počet opakování: 3 série o 5 opakováních každou nohu

Zdroj video: www.youtube.com

Přejeďte

Nájezdy jsou velmi dobré cvikom cvičit dolní končetiny. Tlak na nohy a hýždě a dramaticky rozvinout jumper.

Stát v pozici, ze které budete moci udělat krok vpřed. Nohy rozkročte na šířku ramen a tělo držte rovně. Z původní poloze, vzít velký krok vpřed a poklekl. Chodidlo druhé nohy zůstává na výchozí pozici, ale podlahy se dotýká pouze špičkou. Návrat první nohu do výchozí pozice a totéž opakujte postup na druhé noze. To je velmi důležité, aby se nikdy nedostal na kolena vykročenej metrů od jeho tip (jak to bylo k poškození kolenního kloubu).

  • Počet opakování: 3 série, 15 opakování na každou nohu

Zdroj video: www.youtube.com

Dřepy

Squat, stejně jako útoky, poškození hlavně dolní část těla, ale jsou prospěšné i při spevňovaní břicha a dolní části zad.

Špičky nohou by měly směřovat mírně do stran. Vypněte hrudník, vystrite hlavu, a soustředit se pohledem na pevný bod, což vám pomůže udržet rovnováhu. Pomalu můžete začít, aby se posadili, kolena tlačit od sebe a mírně predkláňajte trupu. V dolní poloze, ve které se stehna rovnoběžně s podlahou, zastavte, a pak stiskněte kufru.

  • Počet opakování: 3 série 20 opakování

Zdroj video: www.youtube.com

Zhyby

Zhyby představují pokročilejší rutiny, protože, zatímco kľukoch zdvíhate jen nějaké procento své hmotnosti, když zhyboch zdvíhate celou váhu svého těla. Nicméně, oni jsou velmi účinné na rozvoj horní části těla, protože se podílí na záda, ramena, předloktí, a dokonce i biceps.

Uchopte hrazdu tak, že ruce jsou od sebe odděleny více, než je šířka ramen. Nohy zvedněte z podlahy a pro lepší jumper pokrčte v kolenou. V počáteční poloze na hrazdě visíte s prodlouženou rukou. Zvedněte tak, aby hrazda približujte hrudníku, které se při pohybu vypněte dopředu. V horní poloze pouze tehdy, když je kľúčna kost nad úroveň vodorovné roviny. Pak se pomalu spusťte do výchozí polohy. Zpočátku můžete používat jako pomůcku zapieranie nohy na zem.

  • Počet opakování: 3 série do selhání

Zdroj video: www.youtube.com

Cvičení těchto základních cviků 3 krát týdně vám pomůže zpevnit svou postavu a také zlepšit svou úroveň fitness.

Zdroj foto: goodfon.su

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Ako najefektívnejšie spáliť tuky a ako merať spálené kalórie.Jako nejvíce efektivní spalování tuku a měření spálených kalorií?

Je vaším cílem vybudovat svalnatú postava bez přebytečného tuku v těle?

Negatívne opakovania na zväčšenie sily a objemuNegativní opakování pro zvětšení síly a objemu

Když negativní opakovaniach využívá skutečnosti, že při brzdění (negativní) fáze opakování můžete spustit větší zatížení, jak vytisknout zpět.

Panvový most zatraktívni váš zadokPanvový most – rutina (nejen) pro dokonalý zadek

Hýždě a stehna jsou společně s bříškem, aby partiám, s nimiž jsou ženy šťastné.

Napsat komentář