Největší Lhář Ve Vašem Vztahu:?

Pokud jste jako já, jste věčný člen Přítele Zóny. Jsem tak zvyklý být považován za homie místo zlato, že jsem tak trochu přesvědčen, že jsem nikdy uniknout přítelkyně území…až do teď.

Nedávno jsem četl, Proč nejsi Ženatý…Zatím a pocit, že autor Tracy McMillan byl starší sestru, plácat mě do obličeje se studeným srdcem pravdu. Sakra, to bolí.

Kniha, nyní v brožované, je to všechno o vás a umožňuje vám podívat se na sebe vzít odpovědnost za lásku, kterou si zasloužíte. Ty Jsi Lhář kapitola opravdu hit domů. (Ne, nejsem nějaký notorický lhář. To by mě cray cray a já bych potřebovat, aby re-číst její kapitolu, Jsi Blázen.) Tracy jel domů velký nápad: Přestaňte lhát sám sobě—a muži—o druh vztahu opravdu chcete.

Cítil jsem, že mám dobrý zadek od Tracy v tomto trochu tady:

„News flash: přátelé jsou, když nechcete mít sex s někým. Pokud chcete mít s někým sex—i když to není tak moc—ty nejsou jen přátelé.“

Hovno. Byl jsem tam jeden příliš mnoho krát. Pevně věřím, že skvělé vztahy mohou pocházet z přátelství. Ale být jen přátelé s úžasnou kámo chcete makeout s—doufal, že se to změní v něco víc—je mučení. Nejsi upřímný sám k sobě o své touhy, a že není fér, aby vás emocionálně.

Místo toho, moje velká sestra Tracy říká, že musíme být brutálně upřímní sami se sebou o tom, co chceme a co nechceme. Pokud způsob, jakým se k vám chová (jako, neustále zapomíná plány) pohání jste blázen, je třeba řešit to v pěkné způsobem okamžitě a dívat se na něj buď změnit své způsoby, nebo vidět ho zmizet z vašeho života. A pokud se tato stane, on nebyl někdo chtěl chodit v první řadě.

Co si myslíte o zbývající přátelé s někým, koho jste opravdu v?

Napsat komentář