Někdy je lidský hřích

Třetí tréninkový týden hodnotím jako velmi úspěšné. Až na pár prehreškov ve stravě.

Léto je již v plném proudu, a budete mít ihned lepší náladu (i když teplota kolem 24 °C bude bohatě dostačující). Alespoň, že kolo prefukuje a není tak horké.

Školení v posilke jsem udělal. Od pondělí do čtvrtka, byl jsem v Bratislavě, tak jsem ho 2 krát dokončena v Relaxe, ale v pátek jsem již cestoval domů pro rodinu, tak jsem šel do fitka ve městě Ružomberok. I když je o něco menší, ale za to, co musím cvičit, určitě dost.

Pátek byl ve městě Ružomberok fér, to je důvod, proč selhání, aby v souladu. Dal jsem si turecký med, krovky, trdelník a langoš, který jsem si vybrala. Absolvujem to každý rok. Sobota byla opět rodinná oslava, tak jsem jíst slaninu a zmrzlinu a já nevím co ještě… Doufám, že podobné akce příště nebude opakovat, protože já jsem docela velký jedlík a neodolám. Jinak je to se mnou v oblasti výživy v pořádku a mohu to tolerovat.

Od pátku do neděle, jsem trávil čas v Ružomberku, jak jsem měl v plánu a celý víkend jsem byl na kole v přírodě a rád krásu rodné Krajiny. Od sestry jsem si požičala kole a já jsem šel. V sobotu to byl výlet na Liptovskou Maru, kde jsem také chvíli trvat, opaľovala, ale od opalování, tak obzvláště líbí, nemůžu odolat jsem dlouho. Na plavání jsem neměl odvahu, protože voda byla docela zima. V neděli jsem byl trochu v oboru. Z Ružomberka přes Čutkovskú údolí, které bylo ještě mírné, ale cesta Čutkovskej údolí na Vtáčnik byl dobrý zaberák. Kolo, které jsem měl delší dobu tisku. Pak jsem se vdala z Vtáčnika domů přes Vlkolínske louky, kde jsem dostal defekt a část cesty jsem musel tlačit kolo.

Musím se přiznat, že točí ještě jsem neabsolvovala, ale příští týden mám v plánu začít s ní, tak pak napíšu, jak to dopadlo.

Konečně približujem k tomu, že jsem si mohl koupit nové kolo, tak jsem pevně přesvědčen, že toto je konečně děje.

Napsat komentář