Nemáte čas na jídlo? Zachránil spíše si chutné a výživné smoothies

Můžete je připravit v blesku, v nich zachováno maximum živin a vynikající chuť.

Životní tempo je rychlé. Vyrovnat se se všemi povinnostmi, může dát zabrat. Proto, tělo potřebuje více než kdy jindy pravidelný a dostatečný přísun živin. Nedoprajete? Dříve nebo později přemýšlet o svém zdravotním stavu. Tělo je "jedno", že na to nemáte čas. Pro fungování potřebuje bílkoviny, tuky, cukry, vitamíny, minerály, stopové prvky a mnoho dalších živin. Navíc, potřebuje látky, které zajistí odvod toxinů z těla.

V naší stravě stále nedostatek ovoce a zeleniny

Lidský organismus je nejčastější vyhovuje s tím, že nepřijímáme dostatek ovoce a zeleniny. Máme problém konzumace doporučených 5-6 porcí ovoce a zeleniny ovoce denně. Kromě toho, že jsme nemají čas, oni často se objeví, aby se nám v jejich podobě prejedia. Trochu lepší chuť šťávy, ale čisté ovoce a zeleniny v jejich přípravě nechceme. Nemluvě o čištění nepořádek.

Naštěstí, tam je řešení pro stále zaneprázdněné jsem lenivých. Díky revoluční technologií, je to již není pravda, výrok Marka Twaina: "Jediný způsob, jak udržet zdraví, je jíst, co nechceš, pít, co nemáš rád a dělat, co se vám nelíbí." Hit ve stravě jsou chutné smoothies, takže při správné kombinaci ingrediencí, aby plně nahradit jídlo. Jsou údržba a hlavně velmi chutné.

mixér

Proč smoothies?

Užijte si bohaté barvy, zajímavý konzistence a rychlá příprava. Skutečnost, že většina ovoce a zeleniny, neznamená, odstraňte slupku, obsahují mnohem více živin, jako například v šťávy. Pokud jsou přidány byly, panenské oleje, bylinky, zelené výhonky, zdravé alternativy k cukru, ořechy, ovesné vločky, bílkoviny a jiné zdravé ingredience, bez problémů nahrazuje jídlo. Lahodnou chuť dodává této zdravé pochúťkam stejně jako mandlové, kokosové nebo makové mléko. Dokonce můžete použít jako zdroj energie před tréninkem, nebo jídlo urýchľujúce regeneraci organismu po cvičení. To znamená, že před tréninkem jsou vhodné spíše ovocné smoothies. Po tréninku můžete využít ovoce a zeleniny s přidáním kvalitních bílkovin. Plus tyto skvělé nápoje je také snadná stravitelnost.

Jak jsme hravě zvládli přípravu snídaně smoothies, můžete vidět v následujícím videu. Příprava vás bude doprovázet Tamara Osaďanová z Bruncher.en. Smoothie s ovsenými stádo je skvělou alternativou zdravé snídaně. Podívejte se, jak to udělat.

Příprava smoothies je zábava s dobrou mixer

Pro přípravu smoothies je nejlepší mixér s vysokým výkonem, protože připravuje nějaké jídlo by mělo být potěšením. Na trhu existuje řada speciálních mixérov, které jsou určeny pro výrobu smoothies, takže pečlivě vybírat a ptát se. Jednou z možností je také super mixér Nutribullet.

Proč si vybrat právě tento produkt? Vzhledem k přípravě smoothies použít celé ovoce a zeleniny, ovoce nebo semena s tvrdšou kůry, potřebují od nich, aby co nejvíce živin. S Nutribulletom vám to podařilo. Koktejly, připravené v tomto mixéru, aby bylo jednodušší pro tělo absorbovat maximální množství živin. Pracuje rychlostí 20 000 až 23 000 otáček za minutu. Součástí mixér s příkonem 600 W je 12-kus příslušenství. Obsahuje 3 nádoby, rukojeť na obal, pouzdro na pití, speciální extrakčnú čepel, ostří, pro broušení či víčka na uzavření, díky kterému nápoje snadno vejde do lednice. Samozřejmě, tam je kniha s recepty a kapesního nutričního rádce. Výhody tohoto mixéru ocení kdy zaměstnaní lidé, sportovci, lidé s obezitou, nadváhou a zdravotními problémy. Prostě všechny ty, které není jejich vlastní zdravotní péče. Jste jedním z nich?

mixér banner

Zdroj: PR

Napsat komentář