Nenahraditelný

V Pořádku, Christiane? Prostě dostane víc k vzteku každý den. Vše, co dělá, je hádat se se Serenou, a tak daleko, že ukázal, nic z toho „zájem smyslu zprávy“ a „skvělá spolupráce, vztah s [jeho] team“, že on šel dál a dál o průběhu rozhovoru. Ve skutečnosti, obávám se, že on nebude obstát, a že budu na ranní show navždy.

Vykazují:

„Ahoj Brade,“ řekl Christian. „Nevadilo by vám, přepisování, že příběh o loupeži?“

Podíval jsem se na Serenu, a všiml si, ona přestala psát a pozorně poslouchal.

„Co je špatného na příběh jako je?“ Brad zeptal se.

„No, jsme otevření s voice-over, a myslím, že bychom měli skočit rovnou na citát.“

„Hm, to opravdu není, jak to děláme, Christiane,“ řekl Brad. O několik vteřin později, jsem dostal zprávu od něj žádá o posily.

„Ahoj Christiane,“ řekl jsem, vstal ze židle a začal chodit. „Co se děje?“

Christian zopakoval to, co by on jen řekl Brad, a já jsem zopakoval, co Brad mu řekl. (A také, tam je vzorec pro určité věci, které každá stanice následuje, včetně té Křesťanské prostě odešel. On vůbec tam?)

„Nechápu, co bychom se nemůže zbavit věcí,“ řekl Christian.

„Christiane,“ Serena řekl, vstal se mnou a přes ruce přes její hruď. „Proč se nenaučíš, jak jsme vlastně dělat věci předtím, než začnete se snaží změnit všechno, co?“

„Fajn,“ zabručel. „Ale nevím, proč se na zemi byste chtěli, aby to tímto způsobem.“

Exhibit B:

Nechal jsem Křesťan většinou spustit show v kontrolní místnosti, skákání v případě potřeby. Dnes ráno, naše sportovní přišli mu čas, který on často dělá, protože si myslí, že sport je jako Nejdůležitější Zprávy.

„Christiane, budeme muset snížit jeden z Jim příběhy nebo show jde. Který chcete řezat?“

„Nic. Zvládneme to.“

Chystal jsem se protestovat, když se Christian začal mluvit, aby Jim.

„Hej, Jime, rychlost to, až budete číst další dva příběhy, dobře? Nechceme jít.“

„Proč nenecháš jim?“ Jim se zeptal.

„To bude v pořádku,“ Christian ho ujistil.

To, co se stalo, bylo toto: Jim snažil snížit příběh sám, zatímco on byl čtení, složiti pár řádků, a seriál skončil stejně. Snažil jsem se skočit, ale bylo příliš pozdě.

Když Mel sem dostal, místo dobrý den, byli jsme uvítáni s „Show přejel, lidi. To se nemůže stát.“ Opravdu jsem si přál, abych mohl nechat Křesťanské potopit nebo plavat na jeho vlastní, ale vím, že nemůžeme ohrozit ranní show. Plus, jak dobře dělá svou práci, je odrazem toho, jak dobře jsem ho trénoval. Povzdech.

Co se stalo s tím milým klukem, který vypadal tak talentovaný v jeho rozhovoru? Na začátek ho, post-show, stiskl mi rameno a řekl: „Díky za vaši pomoc, chlapče.“ Přirozeně jsem se na něj zamračil, ale měl jsem to koleno-blbec mravenčení reakce na jeho dotek, příliš. FUJ.

Napsat komentář