Nenechte Špatný Sex se Vám Nestane

GettyGetty Obrázky

Podle slov Samantha Jones, „f**k se mnou špatně jednou, hanba vám, f**k se mnou špatně dvakrát, hanba na mě.“ Víme, že špatný sex je skutečnost, že život—ale místo toho, aby si na to stěžovat, neměli bychom brát věci do vlastních rukou?

Ptáme se, protože tam je nový blog s názvem Hot or not v Posteli, prostřednictvím nichž se ženy a muži mohou předložit vzestupy a pády jejich sexuální život. Teď, i když, příspěvky se zdají být všechny hororové příběhy od žen, které mluví o jejich absolutní nejhorší sexuální zážitky.

Zatímco příspěvky jsou docela vtipné OMG způsobem (jedna žena napsala o tom, jak nějaký chlap, co se dala dohromady se k ní choval hoo-ha, jako by byl sběr zámek na bezpečné), jsou také dost depresivní. Doufali jsme, že proti doufám, že tyto příběhy běda vynechat tu část, kde ta holka vzala atmosféru a dostala se do Šťastné Místo.

Na nějakém místě, špatný sex je tak trochu naše chyba. (Cue rozzlobený tváře!) Když jsem byl na univerzitě, jsem se vyspala s klukem, který v podstatě udělal „Stayin‘ Alive“ tanec do mé pochvy, který, stačí říct, není zrovna radost-fest.

Ale, místo toho, aby mu říkám, nebyl jsem s jeho prstění způsoby, prostě jsem tam ležela, dokud unavený sám. Což nebyla tak zábavné ani pro jednoho z nás, jsem si jistý. Při pohledu zpět, přál bych si jen promluvila, řekla mu, „hele, přestaň bodnutí můj vag ukazováčkem,“ a ukázal mu, co jsem udělal jako místo pocit, trapné mluvit v posteli. Protože byl super sexy a to by bylo hezké, aby skutečně vychutnat hákování s ním.

A, upřímně řečeno, většina lidí nejsou bude celkem pochvy našeptávačů, kteří mohou zázračně odhalit, co přesně bude vaše prsty lokny. Takže, pokud se chlap chová vaše ladyparts příliš hrubě, jemně se ho zeptat, aby tón ji trochu dolů. Pokud skončí příliš rychle, popadněte věrný kapesní raketa a nechat ho dodělat. Jistě, hraje učitel by se mohl cítit divně na první, ale to se budete cítit opravdu dobře poté.

Napsat komentář