Neskúšali nikdy jste detox? Začít s džúsmi

Džúsový detox pomůže zmírnit účinky stresu a nezdravé stravy. Kromě toho, po jeho dokončení se budete cítit snadné "jako pírko", a budete mít plný energie.

Proč džúsový detox?

Očista těla přes ovocné šťávy má své výhody. Například, můžete tak splnit denní doporučené příjem ovoce a zeleniny. Podle studie z roku 2014, zveřejněné v Journal of Epidemiology a Společenství Zdraví, sedm porcí zeleniny a ovoce denně snižuje riziko předčasného úmrtí. Další nespornou výhodou ovocných šťáv je, že vaše tělo snadno absorbuje živiny z ovoce a zeleniny. Nemluvě o tom, že ovoce a zelenina jsou skvělý způsob, jak se zbavit toxinů a dodávají tělu látky, které postrádá.

To má však také svá rizika

Pokud se rozhodnete džúsový detox, doporučujeme konzultovat s odborníkem. V případě, že udělat na vlastní pěst, můžete spustit riziko, že během dne, obdržíte neúměrně mnoho kalorií a hladinu krevního cukru bude jak na houpačce, což se může projevit v hladu a kolísání nálad. Proto je vhodné se odkazovat ke specialistovi. Džúsový detox, můžete předat také pod vedením profesionálů z eDiéty, která může trvat jeden, tři nebo pět dní.

Džúsový detox od eDiéty

Džúsové detoxikační ošetření pro vás vytvořili odborníci. Jejich hlavní výhodou je, že si můžete vybrat z několika úrovní, které jsou vhodné pro začátečníky a pokročilé. Rozdíl mezi nimi spočívá v podílu využívání zelené a ovocné šťávy. Všechny šťávy jsou syrové, nepasterizované a z ovoce a zeleniny, a stiskl studené, tak oni zachován maximální obsah biologicky využitelné látky.

Skvělé je také, že každý z nich šťáva má složení, které je nejen chutné, ale také vyvážené. Protože se jedná o džus detox, obsahují hodně chlorofylu. Chlorofyl je rostlinný pigment, který má vynikající očišťující a posilující účinky na naše tělo.

Pokud vyberete džúsový detox na jeden den, dostanete 2,5 l šťávy (5 lahví 500 ml různé složení a chuť) a kromě toho jednoho 250 ml balení kešu mléko, která přispívá k tomu, že detoxikační kúra úspěšně podařilo.

Tak co, dáte to?

edieta evelyn

Zdroj: PR

Zdroj foto: pixabay.com

Napsat komentář