Nevadí mu, když jsem ho požádat podrobné otázky o své minulosti?

Můj nový přítel je velmi zkušený. Nejsem žárlivý ze všech dívek je s, ale já jsem vždycky strach, jak se dostat STD. A když jsem s ním, nemůžu se přestat starat o to, i když jsme praktikovat bezpečný sex. Nevadí mu, když jsem ho požádat podrobné otázky o své minulosti?

Ty mají zcela oprávněné obavy, a ty jsi chytrý, aby být v bezpečí, spíše než líto. Ale nejsem si jistý, vyslýchat ho o jeho datování historie je nejlepší přístup.

Obchodování intimní údaje o sobě je romantická minulost je zřídka dobrý nápad, v každém vztahu, a jen proto, že člověk byl s ostatními dívkami, neznamená to, že mu Chlamydie Král. Pokud začnete grilování ho, protože se bojíte, že má pohlavní NEMOC, bude pochopitelně cítit defenzivní a možná dokonce i trochu naštvaný. A věc je, zda nebo ne tyto pocity způsobit mu lhát — a že by mohlo velmi dobře — nebudete opravdu mít odpovědi, které hledáte.

Jediný způsob, jak pro vás, aby si je, je pro něj, aby se nechat vyšetřit. A jediný způsob, jak aby to bylo fér, o to je dostat testován s ním. Nemluv o tom před, během nebo po sexu. Místo toho, udělej to, když jste úplně oblečený a někde neutrální. Můžete být self-kritizovat tvůj strach z Pohlavně přenosných chorob (“trávím příliš mnoho času na Internetu”), ale ne ho nechat z obliga. A pokud odmítne, měli byste se sami sebe část jeho minulosti.

Napsat komentář