Nevím, jak se k role-play

Můj přítel mi nedávno řekl, že by chtěl představit role-playing do našeho sexuálního života. Jsem hrozná na jednání a nemám ponětí, kde začít, ale chtěla bych ho potěšit. Pomoc!

Role-playing není o dávat výkon hodný Oscara. Je to prostě způsob, jak okořenit svůj sexuální repertoár. Když předstírá, že být znak, můžete jít s tím, co víte-začlenění aspektů sebe sama, které jste nejvíce vyhovuje-nebo můžete popustit uzdu částí vaší osobnosti, které nemáte běžně prozkoumat. Ve skutečnosti, to je krása role-playing: můžete být kýmkoliv chcete, které vám pomohou uvolnit se v posteli a prozkoumat své nejdivočejší fantazie.

Zatímco rekvizity a kostýmy může být zábava, že to není nutné. Co je důležité, je vybrat scénář, který vy a váš muž najít zajímavé. Příště máte pocit, dobrodružný, informujte svého chlapa, že jsi připraven, aby ho dopřát v jeho touhu a diskutovat o tom, jaké role byste chtěli, aby se na. Chcete-li začít, měli byste se držet s postavy a dějové linie, které jsou nekomplikované andfamiliar. Pár návrhy: zaměstnanec/šéf (jeho úkol: sledovat vaše erotické objednávky); interpret/nude model (ať skici ty stávkující dokonalou erotické póze); profesor/student (mu dát hands-na sex-ed tutorial); pár panen (zákon coy a vzít to superslow). A ne cítit pod tlakem, aby udržel krok pro celou pytel zasedání. Být spontánní a seewhere to trvá vám. Pokud máte pocit, trochu divné o hraní postav, můžete zmírnit svou cestu do za předpokladu, že nové sexuální identity pouhým laděním vašeho života (je dominantní partner, pokud váš chlap obvykle zavede záběry, například). Možnosti jsou nekonečné.

Pamatujte si, ujistěte se, že jste oba úplně pohodlné s tím, co zapařené scénářů si vyberete. Zatímco hlavním cílem hraní je mít nějakou zábavu, to bude také budovat důvěru mezi vámi a vaším mužem a pomůže rozšířit své sexuální hranice. Co můžete ztratit-kromě své zábrany?

Napsat komentář