Nikdy neuhodnete, Kolik To Stojí, aby se Oženil v Přední části Hradu Popelky

Novinky zlomil o víkendu si nyní můžete vzít v přední části hradu Popelky v Disney worldu a všichni okamžitě zpanikařil. Kdo by nechtěl mít doslova své sny a vzít se tam? Ukázalo se, nicméně, sny jsou drahé a je tam $75,000 minimální, aby se oženil na magické East Plaza Garden.

Disney zástupce zlomil, že se dále pro Cosmopolitan.com: váš obřad v přední části hradu, která umožňuje jen 100 lidí a obřad, čas 9:30 ráno, tam je $25,000 minimální poplatek. To je kromě jídla a nápoje a ostatní výdaje minima, což celkem 75 000 dolarů. To, opět, je pro obřad sám. Nemůžeš mít příjem ve stejné lokalitě.

Další věci, na vědomí: můžete přidat všechny ostatní pohádkové svatební prvky, jako jízda na obřad v Popelčin kůň-tažené sklo trenér ($2,950 za dvě hodiny), ohňostroj se rozsvítí království, a Disney znaky habaděj, ale není to levné ani. Všechny ceny jsou za hodinu a předtím, než daně a spropitné.

I když Disney udělal svatby za tak nízké, jak $2,500 v různých park místech, zástupce řekl, ty, kteří se připravují, aby se oženil v přední části hradu mají tendenci mít „nebe je limit“ rozpočtu. Tak dlouho, jak víte, co se vám líbí, „víly kmotřičky vám pomůže“ a aby se to stalo. Doporučila volat přesně na 16 měsíců před, když chcete, aby se oženil, protože to je nejbližší můžete vyhradit prostor.

Disney

Jak se ta písnička našeho mládí jít znovu? Když budete chtít na hvězdy, / Někdy to záleží, kdo si aaaaare / Cokoliv vaše srdce touží přijde asi není youuuuu.

Hodně štěstí, nevěsta přátelé.

Napsat komentář