Nová Studie Potvrzuje, Že, Ano, Lesbické, Gay a Bisexuální Děti Šikanují Více

To, co jsme všichni věděli, že na nějaké úrovni byla pravda se teď ukázala být smutný fakt: Lesbické, gay a bisexuální děti jsou 91 procent více pravděpodobné, že být šikanováno a 46 procent více pravděpodobné, že být obětí než heterosexuální děti v jejich věku, přenáší Reuters.

To, co dělá studium obzvlášť zajímavé je, že to zahrnovalo rozhovory s 4,268 děti neznámé sexuální orientací, kteří byli všichni páťáci v Alabamě, Texasu nebo Kalifornii, kdy studie začala, (takže to nebylo jako mnoho předchozích studií, které mají obvykle spoléhal na starší dospívající a dospělé, aby odrážely zpět na tom, jak často si pamatují šikany) a pak znovu, jakmile oni dosáhli stupně sedm a 10. Studie také nutné, aby děti měly hlášeny šikany alespoň jednou týdně.

Děti sexuální orientaci nikdy jsme o tom nemluvili, dokud jejich poslední rozhovory, když zjistili, že 21 procent z 10. třídy dívky a 8 procent z 10. třídy chlapci, kteří byli šikanováni měl nějaké stejného pohlaví přitažlivosti. Studie také zjistila, že zatímco obecně platí, že šikana se stala méně časté mezi sexuální orientací (protože šikana má tendenci se snižovat, jak si starší děti), pořád se to stalo častěji lesbické, gay a bisexuální děti než heterosexuálních. Také poznámky, studie nikdy se zeptal studentů, jestli byli transgender, a to i v závěrečné pohovory, takže data, na která nebyla zahrnuta do této studie.

Rozdíly v šikaně mezi rovnými děti versus děti LGB byl jako takový: V páté třídě, 13 procent LGB děti šikanovali, ve srovnání s 8% heterosexuální děti, a od 10. ročníku, 10% LGB děti šikanovali, ve srovnání s 6 procent heterosexuální děti .

Je zajímavé, že hodně z nich ani nevěděl, že jejich vlastní sexuální orientací v jakékoliv vědomé způsobem, a to zejména v páté třídě, ale to nevadilo, protože ostatní děti jsou stále více pravděpodobné, že tyran nebo je vyloučit, než byly děti, které se ukázalo být heterosexuální.

Autor studie Doktor Mark Schuster říká, že jeho odhad je, že tyto děti možná jen zdá, „pohlaví varianta,“ takže možná, že dívky jsou vnímány jako ne, že jako holčičí, jako jiní si myslí, že by měly být, a kluci nejsou vnímány jako mužské, jako jiní si myslí, že by měly být.

Schuster také dodává, že je důležité, aby rodiče sledovat jejich jazyk doma, protože pokud jsou pravidelně dělat legraci z lesbické, gay a bisexuální lidi, oni by mohli být odeslání zprávy na své děti, že je v POŘÁDKU dělat si legraci z nich, a proto jejich šikanování je zasloužené, zprávu, že je pro mě tak smutný a naštvaný, že jsem ani nemůže zvládnout.

Změnit, v mnoha ohledech, stále opravdu začít doma.

Napsat komentář