Nová Studie Tvrdí, Že Geny Ovlivňují, Když Jste Poprvé Mít Sex

Věda nikdy nebyla víc sexy: nová studie publikovaná v časopise Nature Genetics oficiálně objevili souvislost mezi DNA a když jednotlivci první sex.

Na základě analýzy více než 150 000 osob ve velké BRITÁNII a více než 250 000 osob, v USA a na Islandu, autoři studie si byli schopni určit, že tam jsou 38 genových regionů, které ovlivňují když lidé mají své první sexuální zkušenosti. Zatímco mnoho z genové varianty byly spojené s pubertou a hormony, poměrně málo bylo spojeno se vzhledem a osobností, jako jsou geny, které ovlivňují, jak sklon jedince je rizikové chování. Nejvíce deprimující zjištění, podle mého názoru, souvisí ženy s červenými vlasy a pihy na pozdější první sexuální zkušenosti, zatímco stejný nebyla pravda pro zrzavý, pihovatý muži — takže se ukázalo, že ženy nemohou uniknout ani dvojí standardy, když jde o naše DNA.

Samozřejmě, že studie je rychlý poukázat na to, že vnější faktory, jako je náboženství, sociální prostředí a ekonomické zázemí — stále svrchovanými pány, pokud jde o ovlivňování sexuálního chování. Jinými slovy, pokud jste „sklony“, aby se vaše první sexuální zkušenosti později v životě, které nemusí nutně znamenat, že bude.

„Byli jsme schopni vypočítat pro první čas, že je dědičné komponenty k věku na první sex, a dědičnost je asi 25%, takže jednu čtvrtinu přírody, tři čtvrtiny živit,“ řekl jeden z autorů studie, John Perry, řekl Guardianu.

Spolu se všemi sexy, studie byl také schopen určit, jak brzy puberty a další genetické faktory mohou mít vliv na jednotlivce v pozdějším věku, včetně věku, v němž začnou mít děti, a jak by se jim to mohlo více nepříznivé pro různé nemoci.

„Načasování Puberty a věk při prvním pohlavním styku se zdají být nežádoucí pro diabetes, onemocnění srdce, a řadu druhů rakoviny, zejména reprodukční hormon rakoviny,“ Ken Ong, další co-autor studie, řekl The Verge. On také šel do říkají, že studie ukazuje, že ti, kteří do puberty v mladém věku mají „negativní dopad na mnohem více okamžité výsledky, jako je například riskování chování, jako je věk, sexuální aktivity a také nižší vzdělání.“

Můžete se podívat na zbytek studii pro sebe právě tady.

Napsat komentář