Nový Začátek?

Včera odpoledne, ráno posádky (minus Serena a Adam) se šel po práci nápojů. A uh, jsem potkal chlápka. (!!!!!)

Šli jsme naší obvyklou díru ve zdi. Všem jsem řekl, že zprávy o mé nové Pole Producent práce, což mělo za následek záběry byly objednány, což není nejlepší nápad, v 3:00 v úterý odpoledne, ale hej, my jsme slavili, že?

„Mám právo být naštvaný, že jsi mi to neřekla včera na oběd?“ Brad zeptal se.

„Ne, Brade,“ Meg řekl. „Máš dovoleno jen být naštvaný, pokud jste 50-něco, anglický komorník.“

„Ále, nedělej si legraci z Brad,“ řekl jsem. „Má narozeniny. Nemůže si pomoct, když je starý a používá zastaralé fráze.“

„Máš pravdu, za mě, Zasměje se.“

Pak Brad dostal telefonát od Mikhaila a udělal poněkud uspěchaný konec. Něco mi říká, že není tak „cool“ s ním visí ven se mnou, jako by chtěla, abych věřil. Ne, že bych jí to vyčítal.

Randy (kameraman) vzlétl krátce poté, opouštět mě, Meg a Marilyn (naše ráno reportér) držet pevnost. Meg ukázala nám její Bermudy obrázky a Marilyn sdílené nejnovější drby s námi. Náš víkend šéfredaktor, Chet, byla nevhodný vztah s našimi víkend stážista, Melanie. Ew. No, alespoň Chet není ženatý. Kluci na nádraží jsou tak hrubé.

„Ahoj, dámy,“ Meg řekl. „Je tam chlápek v baru, který byl zíral na K. za hodinu, a nemůžu říct, jestli je to divný nebo lichotivé.“

To byla pro mě novinka. Meg řekl nám, kam se podívat, a pak nám řekl, ne vypadat, a pak jsme se podívali, rychle, a pak se podíval pryč, a to bylo všechno velmi jasné, jak to vždycky je, když jste se podívat na někoho.

„Oooh, on je roztomilý!“ Marilyn řekla.

v

„Jak víš, že na mě zírá?“ Protestoval jsem. „Možná, že se díval na jeden z vás.“

„Jeden způsob, jak to zjistit,“ Meg řekl. Jí a Marilyn začal vstávat.

„Kde jsou ti dva?“

„Napít,“ Meg pokračoval. „A budeme trvat opravdu dlouho. Pokud si myslíte, že je to sériový vrah, vyšlete kouřový signál.“

Vstal okamžitě a posadil se naproti mě.

„Ahoj,“ řekl. „Já jsem Dave.“

Představil jsem se, a začali jsme mluvit. Byl opravdu roztomilý … chaotický hnědé vlasy, velké hnědé oči, vysoká. On byl také velmi intenzivní, o čemž svědčí tento úryvek deset minut do naší konverzace.

„Já bych opravdu rád vás zase vidím,“ řekl. „Můžu tě zase vidět? Možná bychom mohli udělat večeři. Mohu mít své číslo?“

Nikdy jsem kdyby se mě někdo zeptal, že deset minut po setkání se mnou. Stále, to bylo lichotivé, a byl opravdu roztomilý. Tak jsem mu dal moje číslo a pak jsme pokračovaly v rozhovoru. A víte, jak občas potkáte někoho, a máte připojení, a více s nimi budete mluvit, tím víc je vzrušující o tom, že se připojujete s nimi, a oba jste začít dostat závrať a legrační, když mluvíte?

Jo, to bylo takhle. Ha!

Publikováno v 10:10 PM

Napsat komentář